[Problem] Samsung SyncMaster 2043BW - Radeon X1650 - DVI

Mam problem z połączeniem monitora ze swoją kartą poprzez złącze DVI, kiedy podłączę monitor przez DVI, komputer nie widzi monitora: monitor jest cały czas w stanie czuwania, a Windows nie rozpoznaje sprzętu, jak podłączę analogowo, to wszystko działa, ale widać pasy przy niskim odświeżaniu. Monitor niedawno wrócił z serwisu ze zmienionym zasilaczem. Sprawdziłem, czy jest to wina monitora: z inną kartą z tym samym kablem działa. Port na karcie też wydaje się sprawny: podłączyłem przejściówkę, żeby analogowo przesyłać sygnał, żeby działał mi drugi analogowy monitor. Żeby nie było, że nie mówiłem: monitor przed awarią działał w trybie cyfrowym, używałem tego samego kabla, który był dołączony do monitora.

Monitor Samsung SyncMaster 2043BW

Karta: Radeon X1650

System: Windows XP SP3

mam ten sam problem… zauważyłem, że odinstalowanie sterownika do monitora Samsung SyncMaster pozwala karcie na wykrycie go i używanie jako standardowego ale zaraz po tym jak zapodasz jakiś lepszy ster do tego monitora to się wywala

arek_91 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978