Problem - sb live! + głośniki creative 5.1

Witam!

Probowałem sie doszukać w poprzednich tematach tego problemu ale jakoś nie znalazłem.

Po sformatowaniu dysku nie mogę przywrócic dzwięku w kompie. Słyszę jedynie szum z centralnego głośnika (gdy włączam jakiś plik audio, przez szum probuje sie przedostać dzwięk, ale mu to nie wychodzi).sterowniki do karty zainstalowałem z płyty więc niby powinno być dobrze.

Przed formatem wszystko śmigało elegancko. Kabli nie ruszałem, wiec są podłączone prawidłowo.

Czy któryś z szanownyuch forumowiczów wie, co moze byc przyczyną mojego problemu??Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam! !!

Głośniki cyfrowe , czy analogowe? Piszesz kable , a więc chyba analogowe. Poszukaj gdzieś w ustawieniach dźwięku / mixera, czy czasem nie włączył się tryb odtwarzania cyfrowego przy analogowych głośnikach. Wtedy są takie efekty. Powyższe oczywiście tylko wtedy, gdy sterowniki są poprawnie zainstalowane. :slight_smile:

heh…przeczywiscie, nie wiem czemu opcja otwarzania cyfrowego byla zaznaczona…odznaczyłem ją i smiga teraz jak powinno:). WIELKIE dzieki za pomoc! !!