Problem serwami z emule

mam takie pytanko gdy che sie polaczyc z obojetnie z jakim servem pokazuje mi sie cos takiego:

2005-02-08 09:40:55: Błąd Razorback 2 (195.245.244.243:4661) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted. check http://www.razorback2.com/?pageid=blacklist

lub

2005-02-08 09:36:47: Błąd DonkeyServer No6 (62.241.53.4:4242) - Connection refused. Your IP is currently blacklisted.

Zostałeś zbanowany.

ale za co! !!

Może za to co udostępniasz :?

Albo za to, że nie udostępniasz. :smiley:

hmmmm

chodzi o to to co odemnie sciagaj. te pliki co ja sciagam???

co mam zrobic zemy nie mial bana!! i zebym mogl wchodzic naich serwa

Tak. Masz w ustawieniach wybór folderów,które udostępniasz. Zobacz czy tam coś masz udostępnione. Jak nie to udostępnij,jak tak to zobacz “CO” :roll:

grrrr nic nie mam udostepnione :x

ok wiec co mam zrobic zeby mi zdjeli bana??? kilku lub kilki set serow??

Pradal zostałeś zbanowany ponieważ zbyt wiele razy podłączałeś się do serwera, który to odmawiał ci dostępu…

normalka Razorback2 :lol: masz pewnie LowID… ban trwa około 2 godzin :!: 8)

DUCH

niby juz miniol mi ban ale teraz jak sie lacze to wyskuje mi cos takiego

2005-02-08 12:13:38: Uwaga Razorback 2 (195.245.244.243:4661) - Your 4662 port is not reachable. Please review your network config.

Czyli masz lowid.

tak dalj ni mow to napewno wiecej bede wiedizal!! powiedz jasniej jak bys mogl

Twój port 4662 jest nie osiągalny. Proszę zmienić ustawienia sieci.

Prawdopodobnie ten port jest zablokowany.

co jest jednoznaczne z tym, że twoje IP wygląda mniej więcej tak:

192.168.xxx.xxx czyli masz chłopie LowID i nic nie poradzisz…

jeżeli natomiast masz IP np. 83.20.xxx.xxx (Neostrada) to masz cosik pokiełbaszone :roll: np. firewall blokuje porty eMula…

no to na jaki moge zminic ??? zeby dzialo

co zmienić :?

to zminic

przeczytaj mój post pod postem fiesty… :?

jeżeli jesteś w sieci LAN to nie zmienisz za cholere :!: :!: :!:

musisz mieć zewnętrzne IP żeby na eMule mieć otwarte porty i HighID czyli lepsze ssanie… :lol:

no więc firewall blokuje ci porty eMula i przez to nie możesz uzyskać

pobieżnie HighID oznacza, że możesz pobierać od użytkowników zarówno z LowID i HighID, szybciej przesuwasz się w kolejkach, masz dostęp do większej ilości plików itp. poprostu masz eMula jak należy :lol:

zatem albo masz coś pokićkane w ustawieniach albo firewall blokuje ci porty (możesz spróbować w ustawieniach muła zmienić port 4662 na 4672)…