[Problem] Skoki prędkości pobierania plików

Elo :wink: Jestem szczęśliwym posiadaczem internetu od neostrady 1Mb/s. Mam liveboxa i net dzieli się na kompy (ja mam Wi-Fi a siostra liveboxa). Zawsze było tak, że czy siostra siedziała na komputerze czy nie, to wszystko ściągałem z max prędkością - 100-120Kb/s. Wczoraj zrobiłem format i mam problem, ponieważ bez przerwy prędkość ściągania skacze. Raz jest to 30Kb/s, raz 70Kb/s, raz 120Kb/s i znów np. 50Kb/s. Wszystkie sterowniki zostały zainstalowane :slight_smile:

Zależy od serwera z jakiego ściągasz i od tego ile siostra ściąga i co robi.

asd1111 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Próbowałem ściągać różne rzeczy z różnych stron. Siostra nic nie ściąga jak zawsze. Zresztą zawsze tak miałem że jak coś ściągała, to ja i tak miałem max prędkość. To nie jej wina, zrobiło się tak po formacie.

To w takim razie po co korzysta z internetu?

Facebook, NK, Gadu-Gadu, Kwejk :expressionless:

No fotki muszą się wczytać jakoś prawda? Więc coś pobiera? Jak ściąga stronę ważącą 3MB typu kwejk,demotywatory czy fotkę 0.5MB to masz skok transferu i pingów przez parę sekund.

Mówię Ci, że przed formatem nigdy tak nie miałem. W dodatku było tak, że jak ja coś zassysałem to ona miała lagi a jak ona ściągała to ja nie. Miałem dalej full prędkość (trochę niesprawiedliwe ale cóż :D).

PS. Teraz zauważyłem, że jak siory nie ma na kompie to i tak prędkość skacze…