Problem SMS-owy w windows mobile 6.1

(Stryju51) #1

Witam.

Posiadam Windows Mobile 6.1 i mam zainstalowany ,,Spb Mobile Shell 3.0.1'' i mam taki problem że jak przyjdzie mi SMS to nie potrafie go wyświetlić .W zakładce SMS jest tylko od kogo i początek wiadomości lecz gdy klikam na nia to mam puste pole (tak jakbym już miał odpisywać na ta wiadomość lub pisał nową) Jak zrobć tak abym widział całą widomość.

(roobal) #2

Jaki to telefon, jaki producent? Jaki WM6.1? Classic czy Proffessional? Miałem co prawda najnowszą wersję SPB Mobile Shell na WM 6.1 Pro i u mnie smsy działają normalnie. Zainstalowałem specjalnie tą wersję, którą Ty masz i też działa wszystko jak trzeba. Popatrz jeszcze może w ustawieniach smsów.

Pozdrawiam!

(Stryju51) #3

Telefon to SPV M5000. A niewiem gdzie sprawdzić jakie to oprogramowanie wiem tylko że 6.1.

(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(Stryju51) #5

a jakie maja być ustawienia SMS??

-- Dodane 05.10.2009 (Pn) 17:48 --

Przepraszam za BARDZO głupie pytanie ale nie miałem instrukcji do tego telefony , ale jak się odbiera SMS w tym telefonie (SPV M5000 z systemem WM6.1) ??

odinstalowałem tego shell-a i nadal gdy wchodzę w start- wiadomości - skrzynka odbiorcza i klikam na sms-a (u góry napisany numer od kogo a nadole część sms) to się wyświetla biłe tło tak jabym miał odpisywać.

(Zbych ) #6

To pewnie nie od ustawień tylko zapewne system się wysypał częściowo , proponuje zrobić hard reset , system "zainstaluje" się od nowa i wtedy zobaczymy co z tymi smsami , wszystko łącznie z kontaktami w telefonie podczas hard resetu zostanie usunięte ale czasem nie ma innej możliwości odzyskania pełnej sprawności telefonu , tak to już jest z Windows mobile że czasem lubi się "wysypać" zresztą jak każdy inny system czasem wymaga odświeżenia.A tak pozatym mam diamonda z WM 6,1 professional i zainstalowanego SpbMobileShell 3.01idziała bez zarzutu łacznie z możliwością otwarcia smsa , natomiast najnowsza wersja SpbMobileShell 3.5 cuda wyprawia z moim diamondem a zwłaszca pozbawia go energi w 3-4 godziny.

(Stryju51) #7

No tak z chęcią bym tak zrobił tylko mam BARDZO ważnego sms-a z kodem na doładowanie 100zł a niewidzę tego numeru a wiadomości nieda się zapisać na sim :frowning:

-- Dodane 05.10.2009 (Pn) 19:04 --

CUD niewiem co zrobiłem ale po resecie na ok 20 sec eyskakuje wiadomość a potem sie traci .Udało mi się zrobić zdjęcie i uzupełniłem konto :slight_smile: Teraz chciałbym zrobić reinstal windowsa i zainstalować nowy tylko niewiem jaką konfiguracje klawiszy muszę wcisnąć aby włączyć tryb usb do wgrywania windowsa , proszę o pomoc.