Problem sms

Mam zapisany w telefonie na karcie sim numer do kolegi (Endrju).Gdy wyśle do niego smsa to przychodzi mi raport że Dostarczono do: +48512****** a nie że Dostarczono do: Endrju. Tak samo jest jak on do mnie napisze. Nie pisze mi nazwy tylko jego numer.Tak jest tylko z nim.

Co to może być?

Trudno powiedzieć ale to z raportem to tak powinno być bo wtedy idzie przez system wiadomości więc pokazuje do jakiego nr. dostarczono wiadomość, a tego 2-giego nie mam pojęcia, może masz wpisany nr. jakoś inaczej ?

Mi zawsze pokazuje nazwe do jakiej dostarczono smsa jeśli mam go zapisanego na karcie sim. Do wszystkich innych jak wyśle to pokazuje nazwe.

Wskazuje to na sieć orange - ja też tak mam, niekóre raporty z orange nie pokazują nazwy tylko numer - zależy to chyba od sieci

Zresztą zadzwoń do bok i sytaj w czym moze być problem

Ja też mam Orange ( a raczej Nowy POP ). Do innych z Orange jest normalnie.Jak wyjaśnie co to jest to napisze.

a ja miałem podobny problem, i …

okazało się, że mam 2 razy na liście dany numer (różnie podpisany) przez co telefon głupieje :-)) i pokazuje tylko numer, a nie opis :slight_smile:

Co prawda mam drugi numer do tej osoby ale jest on z innej sieci i inaczej podpisany wiec to napewno nie to.

Jak na razie pomogło zapisanie numeru z początkiem +48 , wyłączenie telefonu i wyciągnięcie na chwile karty sim.Bez początku +48 wyświetla numer a żeby znów wyświetlał nazwe trzeba wpisać początek + 48 i wyciągnąć na chwile sima.