[Problem] Social engine 4 import tools

Moich problemów z migracją do social engine 4 ciąg dalszy. Chcę zaimportować wszelkie dane z dotychczasowego serwisu opartego na socialengine 3. Istnieje taka możliwość dzięki modułowi import tools, w który jest wyposażony instalator social engine 4. Wszystko działa poza dwoma aspektami.

  1. W nowym serwisie kompletnie nie ma fotek. Przy importowaniu wywala błędy "mysqli prepare error unknown column ‘storage type’ in field list i tak mam w kilku modułach, tj. m.in. event photos, user_users i itd. skutkuje to całkowitym brakiem wyświetlania zdjęć.

  2. Nie mogę ustawić prawidłowej daty (mimo zmian w panelu administratora, oraz w panelu portalu na prawidłową datę, strefę czasową etc.) przez co wynika, że post napisał się dnia 1 grudnia 1970 roku.

Kto wie o co chodzi i jak to spowodować by działały prawidłowo zdjęcia oraz data ? Co najciekawsze skrypt socialengine jest płatny i otwieranie ticketów do supportu tego skryptu też jest płatne. Czyli de facto ktoś sprzedał skrypt za którego działanie bądź nie nie odpowiada.