Problem: Steam (cs:Go) a wyłączona usługa

Witam, mój problem polega na tym, że wczoraj bawiłem się z wyłączaniem usług (menadżer zadań). Mam 3 gb ramu, ale mimo to cs na wszystkich ustawieniach grafiki niskich mi scinał (np. przy smoku). Myślałem, że jest to spowodowane  67% zużyciem RAM-u, dlatego postanowiłem powyłączać niektóre usługi i teraz komputer śmiga eleganckoi chciałem sprawdzić czy cs:go też i tu pojawił się problem. Przy odpaleniu cs:go, nie pokazują mi się znajomi, ani nie moge dołączyć do żadnej gry (w kółko szuka), a jak sam tworze gre to pisze, że trzeba mieć uruchomionego steama. Problem w tym, że wyłączyłęm bardzo dużo usług (zgodnie z jednym z for) i nie wiem, którą musze przywrócić. Jest ktoś w stanie mi pomóc?

 

 

P.S przeglądarka normalnie działa 

 

 

*Załączam plik z powyłączanymi usługami 

post-256128-0-41212100-1395705717_thumb.

Tak to jest jak się wyłącza usługi na łapu capu, nie ogarniając o co w tym chodzi i nie patrząc nawet co się wyłącza… Spróbuj włączyć usługę Steam Client Service. Przed włączaniem gry włącz oczywiście Steama. Co do mulenia, to 67% zajętego RAM-u, to nie jest jakaś masakra. Jaką masz resztę kompa? Może masz zintegrowaną kartę graficzną?

 

Edit(po długim czasie): 67% podczas gry, to nie masakra, chyba, że w stanie spoczynku - wtedy to całkiem dużo (aż niepokojąco)!