Problem sterowniki do radeon 7500 mobillity

Witam wszystkich mam problem z instalacja sterowników do karty graficznej radeon 7500 mobillity sterownik jest narazie podstawowy z xp kiedy sciagnelem sobie ze stronki ATI sterowniki to zaczely sie problemy mianowicie podczas instalacji wyskakuje błąd ze nie znaleziono pliku inf czy cos takiego. mam wersje Catalyst. Komputer to Compaq Evo N800v prosze o pomoc.

Spróbuj pobrać z tąd

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/r … 00-xp.html

To stery do XP

Wymagają zainstalowanego Net Framework.

ja juz wlasnie siciagnełem te stery i wlasnie podczas ich instalacji wyskakuje mi blad nie zanleziono pliku inf i o co chodzi to ja niewiem

spróbój w trybie awaryjnym

Spróbuj zainstalować ręcznie, sterowniki podczas instalacji wypakowują się do folderu Ati na głównej partycji(standardowo c:), w menadżerze urządzeń wybierz sterownik grafiki i zainstaluj go ręcznie, wybierając opcję zainstaluj z określonej lokalizacji. Mnie się ten błąd pojawqiał gdy stery nie pasowały do grafiki( i to na winie 98SE), upewnij się że masz Ati mobility 7500, sprawdź również jakiej firmy, Asus, Sapphire, Gigabyte,etc. i z tamtąd pobierz stery.

spróbuj zainstalować omegi

www.omegadrivers.net

ok dzieki za podpowiedz tylko mam male pytanko jak sprawdzic jaka dokladnie firma ??

Firma powinna być napisana na grafice. A jak nie, to możesz popatrzeć na zdjęcia na poszczególnych stronkach firm.