Problem sterowniki lenovo y530 z visty na win 7

witam,

posiadam roczny laptop lenovo y530. W ostatnim czasie przeniosłem się na win 7 (czysta instalacji); siłą rzeczy musiałem zmienić sterowniki. Te pobrałem ze strony producenta, dedykowane odpowiednio dla win 7 32bit. W wyniku zmiany systemu utraciłem jednak na funkcjonalności, gdyż na stronie producenta brakuje sterowników do regulowania głośności (odpowiedzialny za to jest pomarańczowy guzik volume up/down) oraz nie mogę korzystać z dotykowych klawiszy multimedialnych (m.in. nie otwiera mi się WMP po wciśnięciu play/pause).

Moje pytanie: jakie sterowniki są odpowiedzialne za wspomniane przeze mnie funkcje oraz czy ewentualnie mogę na win 7 uruchomić pod nie sterowniki z visty?

Niczego nie brakuje. Jesteś pewny, że wszystko zainstalowałeś? Sam instalowałem 7 na L. Y530 i dotykowe przyciski działają.

To powinien być ten sterownik :arrow: http://consumersupport.lenovo.com/pl/pl … _1966.html

ponowna instalacja ATK Hotkey połowicznie rozwiązał problem. Mimo wszystko nadal nie reagują na panelu dotykowym przyciski odpowiedzialne za zmianę efektów dźwięku.

Proponuję zainstalować sterownik Audio :wink: