Problem sterownikow XP...PC.. Acer aspire M3800

Witam…sciągłem sterowniki z stronki acer…i nie mogę prawidłowo zainstalować dwa sterowniki…tj.po zainstalowaniu karty muzycznej wywala mi brak audio device on high definition audio bus…ale również brak kontroler video…mam kartę Ati Radeon 5570 1024mb…co może być przyczyną…zaznaczam ze stery z modemu tez zapodałem… :?: aha na stronce są :o stery 32 bit…a ja posiadam 64…innych nie ma ![-o<

Czy aby napewno sterowniki są do tego modelu karty muzycznej i do karty video? Oczywiście najpierw też trzeba zainstalować stery do płyty głównej, a później stery do innych podzespołów. System 64-bit, ale raczej stery 32-bitowe powinny działać, problem powinien być w drugą stronę, tj. gdyby stery były dla systemu 64-bit, a ty miałbyś system 32-bit :roll:

Stery są prawidłowe…bo to jest cala paczka zapodana do danego modelu …nie ma innej opcji.czyli nie ma mowy o pomyłce… :frowning:

espaniol , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Proszę zlikwidować zbędną choinkę emotek. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978