Problem: system-usb-aparat cyfrowy

Sytuacja wyglada następująco: Koleżanka poprosiła mnie o pomoc bo jej komp się sypie. PC leciwy sporo bo procek 750 + 128 sdram + gforce 2 mx 400. Miała win 98 który bez wiekszych zabezpieczeń po roku zwolnił niemiłosiernie więc poleciłem przeinstalować system. Zapodałem jej win 2000 + sp4 i wszystko było by OK gdyby nie te… nieszczęsne połączenie z cyfrówką. Cyfrówki nie posiadam wiec dochodziłem co i jak. Zainstalowałem z dołączonych płyt sterowniki + oprogramowanie do aparatu ale kupa… aparat jest niewidoczny. Wchodzę do menedżera urządzeń i widze komunikat że problem z magistralą PCI. Więc próbuję aktualizować sterownik z płyty dołączonej do aparatu, z windows update, z płyty systemowej win2000 itp. Bez rezultatu. Nic nie znalazł. Hmmm. Aż taki madry to ja nie jestem więc postanowiłem napisać o pomoc na forum bo nie wiem co i jak. Może trzeba jednak powrócić do 98 albo próbować XP. Sam juz nie wiem. Co o tym sądzicie?

p.s. Sorry, jasne zapomniałem zapodać jaki to aparat Cannon A85.

Tak jak napisałem wyżej jestem zielony jeśli chodzi o cyfrówki więc wszelkie porady mile widziane.

p.s.2. Jak sie to robi żeby wyskakiwał napęd przenośny w Mój komputer?

A może byś podał jaki aparat.

Po co oprogramowanie to niego nie prościej zrobić żeby podłączając pod usb wyskakiwał naped przenośny w Mój Komputer.

Tak jest najprościej.

Tylko jaki aparat.

Chyba nie za bardzo :frowning: :frowning: :frowning:

Nie za bardzo rozumiem co to mam oznaczać :? :? :?

Zamykam czasowo. O wyjaśnienia proszę na PW.

Nie wiem jak to wygląda w Canonie albo z Hp jest coś takiego

Wchodząc do menu jest opcja USB Configuration >> i

tu 2 opcje

Digital Camera

Disk Drive - to właśnie ta druga opcja pozwala korzystać jako napęd przenośny …