Problem-System windows-opóźniony zapis nie powiódł się

Używam/Używałem dysk przenośny Maxtor 320gb. Wszystko było w porządku aż nagle zaczął mi wyskakiwać taki błąd: System Windows-Opóźniony zapis nie powiódł się. System Windows nie mógł zapisać wszystkich danych do pliku I. Dane zostały utracone. Powodem błędu mogła być awaria sprzętu komputerowego lub połączenia sieciowego.Spróbuj zapisać ten plik w innym miejscu.

Jeszcze dopisując że przy podłączaniu dysku widać go i wszystkie w nim pliki.Dopiero jak kopiuje z komputera na dysk wyskakuje mi błąd.Szukałem podobnych przypadków na google ale nic na razie nie pomogło

Taki błąd pojawia się najczęściej wtedy, gdy odłączysz dysk (wyjmiesz wtyczkę USB) po zniknięciu okna informującego o kopiowaniu plików. Teoretycznie wszystkie pliki są skopiowane ale w praktyce jeszcze nie wszystkie. Aby uniknąć takich sytuacji zawsze należy użyć funkcji Bezpieczne usuwanie sprzętu by zakończyć wszystkie procesy kopiowania przed wyjęciem wtyczki USB.

:roll:

Jeżeli używasz “Bezpieczne usuwanie sprzętu”

to albo pada dysk albo coś jest nie tak z kablem/wtyczkami

W pierwszej kolejności proponuje zmianę kabla i portu USB do którego podłączasz dysk, może spróbuj podłączyć dysk do innego komputera i sprawdź czy jest to samo

NIe usuwam nigdy dysku ani pendrive bez kliknięcia w “Bezpieczne usuwanie sprzętu”. Błąd ten mi wyskoczył podczas kopiowania filmu i tak już zostało.Wcześniej skopiowałem parę filmów z komputera na twardy żeby trochę miejsca zwolnić i wtedy mi siadło. Na laptopie nie pójdzie też teraz twardy bo sprawdzałem.Zawiesza się laptop hdy chce go uruchomić

Kiedyś miałem ten błąd w stacjonarce - wyszło że windows coś sobie ustawienia porozwalał - pomógł jedynie format partycji na której był błąd.