Problem - system zacina się po chwili korzystania

Witam, mam pewien problem. Dziś w pewnym momencie grając sobie spokojnie przypadkiem kliknąłem guzik reset. Po ponownym uruchomieniu komputera zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Przy próbie zalogowania się na platformę Steam cały komputer się zacinał. Zresetowalem PC i odpaliłem HdTune w celu sprawdzenia czy nie ma żadnych bad sektorów. Nic nie wykryto. W zakładce health tak samo. Nic się nie działo (nie uruchamialem Steam) wiec postanowiłem skopiować dane. Gdy kliknąłem mój komputer znowu się zawiesił. Kiedyś już tak miałem ale okazało się ze dysk się przgrzeawał. Mój obecny ma jednak stała niska temperaturę. Przepraszam za błędy ale zmuszony jestem pisać z telefonu. Pozdrawiam.

Jeżeli to pomoże to dopisze specyfikacje komputera.

CPU: FX-8320 4.4GHZ

MoBo: Gigabyte GA970UD3P

RAM: 4GB Kingston

GPU: Gigabyte Radeon HD 6870

Dysk: Samsung 500gb

Zasilacz: HIPRO 700W

Mimo wszystko wrzuć screena z HDTune zakładka Health.

Obecnie nie jestem w stanie gdyż już nawet Hdtune się nie uruchamia. Spróbuję jutro postawić nowy system.

Uruchom- CrystalDiskInfo- zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) pokaż  okno z programu wszystkie parametry.

Do zamknięcia. Przeinstalowalem system i działa

Jak dysk jest uszkodzony to tylko na “chwilę” pomoże przeinstalowanie systemu. Wrzuć tego screena o który byłeś proszony.

Ale to nie dysk. Coś w systemie się zepsuło. Teraz wszystko normalnie śmiga.

Jak tak uważasz masz prawo :slight_smile: Tak ciężko wstawić ten jeden screen i mieć 100% pewność, że z dyskiem wszystko OK.