[Problem]System32 na starcie (Windows XP SP3)

Witam,

Jestem nowy na tym forum i kompletnie zielony w tego typu sprawach.

Otóż od jakiegos czasu po zalogowaniu sie na moje konto wita mnie zawartosc folderu system32, pragne dodac ze wczesniej zauważyłem ze po zalollgowaniu najjakis ulamek sekundy ukazywalo sie okienko konsoli(czarne) i znikalo a od jakiegos czasu zamiast konsola, wita mnie system32. Przeglądalem juz inne fora i tam pisza e trzeba cos robic w rejestrze ale ja tego wogle nie ogarniam. I w tym momencie prosze o Waszą pomoc…

Moglbym dac jakies logi tylko napiszcie z jakiego programu.

Z gory dziekuje DaVoS

Na początek możesz sprawdzić : Panel Sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Konfiguracja Systemu -> Zakładka uruchamianie.

 

W Narzędziach administracyjnych pokaż sprawdź też harmonogram zadań. Istnieje możliwość uruchomienia skryptu podczas uruchomienia systemu.

 

Pozdrawiam :slight_smile:

W narzedziach nie ma nic takiego jak konfiguracja systemu a wszedlem w zarzadzanie komputerem i tam ten nie ma nic takiego jak uruchamianie

Założyłem, że jest to podobne do innego windows’a.

 

START - Uruchom -> msconfig

 

A harmonogram masz w panelu sterowania. Sorry za wprowadzenie w błąd.

Nie to nie to ale jak tam wszedlem nie nie bylo podejzanego ale byla jedna dziwna zecz w uruchamianiu a mianowicie “-shuelder” czy jakos tak i nie wiem co to. A moze wytłumaczysz mi jak sie robi to z rejestrem?

http://support.microsoft.com/kb/170086

 

Przed zmianami stwórz kopie zapasową : Plik -> Eksportuj.

Temat do zamkniecia sam naprawilem