Problem szalbon css


(system) #1

Witam mam ogromną do was prośbę. Robie szablon css i jest strasznie mało miejsca do pisania na tej stronie jest możliwość wydłużenia jej np usunięcie tego czarnego paska gdzie napisane jest Copyright © 2011 Photo Kuba/a> | Website Templates by Free CSS Templates gdyż on tak jakby rozdziela tą strone .? Jak dojde z pisaniem do tego czarnego paska strona się nie wydłuża nie moge dalej pisać czarny pasek blokuje. Da się coś z tym zrobić ?

http://iv.pl/images/57896581079591914152.jpg

(Drobok) #2

Bez kodu nie da rady nawet cie naprowadzić. Prawdopodobnie wystarczy wywalenie diva z tą zawartością (co do paska), oczywiście to naprawi twojego problemu. Div w którym piszesz ma na 90% na sztywno wysokość. Wywal linijkę z height dla tego diva w którym piszesz powinno się poprawić. Ale tutaj pojawi się następny problem, bowiem tło jest prawdopodobnie dostosowane do tego rozmiaru, będziesz musiał jakoś je powielić nie tracąc przy tym na jakości.


(Kamil321) #3

Zawsze można w środku dać jeszcze jednego diva z overflow:auto lub scroll, wtedy gdy za dużo napiszesz, pojawi się pasek przewijania, który będzie przewijał tylko zawartość środkowej części, a tło będzie na swoim miejscu.