Problem Techniczny Neostrada Okablowanie

Witam mam następujący problem zamówiłem Neostrade 6mb ale się okazalo ze nie da rady synchro łapie na 2494kbp/s

ale z uwagi na to ze nie lubię być nabijany w butelkę uważam ze ci technicy się nie znają miało być 320kbp/s a chodzi ładnie 2 mb :slight_smile:

Zadzwoniłem do znajomego technika z neti i opisałem mu problem i czy da się coś zrobić z parametrami on mi odpowiedział na to

żebym dzwonił do nich żeby na centrali zrobili mi zworę czyli złączyli żyle a i b mówił ze wszystkie parametry mi powinny skoczyć o jakieś 20 30 % w góre

Obecne mam takie tłumienie 59db

Snr Upstrem 17

Snr downstrem28 :slight_smile:

i moje pyt z ilu korzysta żył Neostrada z 2 czy z 1 czy traktuje 2 żyły jako jedna ???

Powiedział mi tez ze tel nie będzie działał takim sposobem ale mam zawieszony wiec mi rybka :slight_smile:

Podobno po takim zabiegu z łącza o podobnych parametrach jak nie takich samych jak moje uzyskał u klienta 10 mb stabilne :slight_smile:

mi tam zależy tylko żeby sie zmniejszyło nieco tłumienie i snr upstrimu podniósł się

Czy macie z tym jakieś doświadczenia ??? może korzystacie z takiej metody ??

W moim przypadku dobre nawet i 512 dodatkowe

Proszę o opinie jak i o pomoc

Pozdrawiam

Adus02 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.