Problem tlen.pl

Witam otóż mam problem miałem niedawno gadu-gadu i je odinstalowałem bo usłyszałem że przez tlena można się połączyć z numerem GG i wpisuje jak robie nowy profil mój numer gadu-gadu i hasło wszystko poprawnie wyskakuje mi coś takiegoblond3xc.jpg bardzo proszę o pomoc :frowning:

A napewno podales dobre haslo, upewnij sie, wielkosc liter itp.

Pamietaj podajesz haslo które utworzyles podczas rejestraci, jak to nie poskutkuje popros o przypomnienie hasla w GG :slight_smile:

Zenek Rolnik napewno podałem dobre hasło na 100%

Wiec popros o przypomnienie, w GG, podczas rejestraci wybierz przypomnij haslo i wtedy spróbuj, bo innego rozwiazania nie widze :slight_smile:

Zrobiłem ale teraz cały czas mi mruga to 1117pl.jpg

Wiec nie moze sie polonczyc spróbuj ponownie za chwile, a wiec to byla wina hasla :slight_smile:

nie była hasło dobre wpisywałem

A czego w trayu masz 4 ikonki tlena ??

Powinny być tylko dwie. Może to jest przyczyną niemożliwości połączenia z serwem GG :?

fiesta ja tak zrobiłem żeby pokazać jak mruga mam dwie ikonki :slight_smile:

odfajkuj w obcjach tlena synchronizacje z gg prawdopodobnie masz 7 i coś sie gryzie

Max ja mam GG 6.1 {bilide coś tam} :slight_smile:

czy Firwall tu nie ma znaczenia??

Po pierwsze to żeby używać tlena musisz mieć maila na o2 (założyć sobie, może można z programu nie pamiętam).

Po drugie w tworzeniu nowego profilu używasz login i hasło od TLENA, a nie GG.

Po trzecie numer i hasło z GG wpisujesz w ustawieniach programu -> “Gadu-Gadu”.

Dopiero wtedy powinno wszystko dobrze działać. Aha no i jeszcze jeśli chcesz używać Tlena jako klienta zastępczego do GG to szczerze nie polecam -> żeby uzyskać funkcjonalność GG będziesz musiał używać dodatkowych pluginów, którym zdarza się nie działać. (Chociaż u mnie wszystko działa).

Tlen jest do sieci tlena, a GG przy okazji <- wtedy jak najbardziej (ja tak właśnie używam).

Nie koniecznie ja nie mam i korzystam. Tlen zaklada nowe konta :slight_smile:

Wiec, jaki moral z tego ja tak siedze i z powodzeniem wszytsko dziala

:?

Ja też napisałem, że wszystko działa :smiley:

Ale jeśli nie masz dodatkowych pluginów to na przykład nie masz żadnych szans na wysłanie plików do sieci GG (a jest to tylko jeden przykład, bo dla ludzi przyzwyczajonych do GG będzie różnic więcej)

Wyraźnie napisałem, że nie pamiętam czy można (Tlena po raz pierwszy instalowałem ponad rok temu, także można nie pamiętać) lecz nie wykluczyłem takiej możliwości.

No i jeszcze jak nie masz konta na o2 jeśli sam napisałeś, że Tlen Ci założył nowe konto :stuck_out_tongue: - czyli jednak masz :slight_smile:

No i myślę, że odpowiedź na główne pytanie została całkowicie wyczerpana.