Problem vista home premiumuzywam aresa lub

mam problem otuz mam hp 9888 w wersij angielskiej przy sciaganiu muzy wszystkie podstrony co wyswietlam zawieszaja sie lub sa niewidoczne … uzywam aresa lub emule

Jakie masz łącze?Czy przy pobieraniu innych typów plików(ze stron) też jest tak samo?

Spróbuj LimeWire.

mam 2 mega a inne systemy co pobieram niemam problemow niemoge dopasowac do media player systemu do ogladania filmow bo norton widzi jako wirus i wlacza mi skanowanie :o

Przeczytaj swój powyższy post i zobacz czy coś mozna zrozumieć.

Weź to jakoś ogarnij bo nie da się czytać…

moje lacze to 2 mega a komputer to jest hp 9888eo 3 giga 250 mb amd turion 64=2 problem jest z nagrywaniem na mp3 …otuz monitor glupieje strony ktore otwieram sa niewidoczne …mam prosbe czy norton moze byc przyczyna …lub jaki system antywirusowy jest dobry do visty home premium

Problem z nagrywaniem mp3?Czy z downloadem?Totalnie mieszają mnie Twoje posty.

Co do Antywirów to wg. mnie ESET jest niezły.

dowland jest ok ale gorszy jest odbior i pobranie do innego pliku podstrony ktore otwieram sa niewidoczne skanowalem nortonem ale nie bylo wirusow …po restarcie bo wszystko glupieje nawe gg wyskakuje ze blad…pisze bo odistalowalem nortona i wrocilo do normy wszystkie systemy sa ok ale nie mam ochrony antywirusowej

Dobry jest ESET(jak już pisałem) a z darmowych to avast albo avg /zależy kto co lubi.

jaki numer oprogramowania avast lub avg nie jestem znawca ale jeszcze nigdy nie mialem takich problemow na xp bylo lux a tu dobrze bylo do czasu…mam prosbe jaki program mozna skonfigurowac do medya player aby odczytywac pliki rmbv

Pierwszy wynik w google :arrow: http://komputery.katalogi.pl/CZym_otworzyć_RMVB-t22942.html.

dziekuje za pomoc lim wire jest super nic sie nie dzieje wszystko chodzi bez zarzutow …zaistalowalem avasta dzieki …Loookask89…pozdrawiam jaska

mam prosbe w jaki sposob wprowadzic jezyk polski lub zpolsczzyc …viste homo premium …mam model hp 9888eo i nie ma tam opcij zmiany jezyka na inny pomozcie…prosze

Z tego co mi wiadomo opcja zmiany języka jest tylko dostępna w edycji Ultimate… Choć moge sie mylić…