Problem w aparacie Sony Ericsson C902 , Wywala do menu

Witam kupiłem niedawno se c902 i po ok 2 tyg aparat sie zepsuł. Włacza sie pojawia sie okno cyber shot po około 10/20 sekundach wywala do menu… Co robic? wszystko inne działa oprócz tego aparatu.

Probowałem to naprawic przez napraw w se pc suite.

Koledzy mowili zebym softa przeinstalował, ale ja sie nie znam. Nie wiem jaka mam platforme. A2 uploaderem wiem ze sie da zmienic tego softa na platforme A2 , nie wiem jaki mam soft. jak to sprawdzic?

i czy napewno trzeba zmieniac ten soft?? moze cos innego

Najprawdopodobniej na 85% aparat Ci się odłączył od płyty… musisz rozkręcić telefon i wpiąć aparat…

Jak rozkręcisz to najpierw przedmuchaj wejścia… aparat jest wpinany w płytę wiec bez najmniejszych problemów go wepniesz z powrotem. Lub jeżeli jest wpięty to może nie łączyć dobrze, więc go i tak odepnij, przedmuchaj i wepnij na nowo.

Jeżeli jednak to nie pomoże to wgraj nowy soft.

Aha, na samym początku z opcji tel. przywróć telefon do ustawień firmowych, to także może pomóc ale wątpię

Aby zainstalować soft na czysto to masz tu bardzo jasno opisane jak to zrobić.

Żeby sprawdzić jaką masz wersję oprogramowania to wchodzisz w ustawienia->ogólne->usługa aktualizacji->wersja programu.

Pozdrawiam.

MerC1 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

taki mam problem. W kometarzach pisze ze trzeba zmienic wersje kamery na 2.1 . Zrobic to? i jak to zrobic?