Problem w grach online

Mam problem w grach takich jak MUonline otóż czasem mam takzwane lagi,

wtedy wszyscy stoją w bez ruchu jagby czas się zatrzymał a pochwili wszystko wraca do normy (czasem bardzo wkurza), czasem tych błędów nie mam i gra działa płynnie. Dlaczego tak jest??odczego to zależy?? i czy można

się jakoś tych błędów pozbyć??

tez tak mam w grach online , duzo zalezy od serweru w jakim sie połączysz i od szybkości neta

jest to zalezne od serwera i od netu jaki masz, na serwerach rzadko sa lagi, predzej jest problem po twojej stronie, mianowicie sprawdz czy w tle nie dziala jakas aplikacja korzystajaca z netu? np , ja mam lagii gdy program antyvirusowy sie aktualizuje, nie mozna grac i sciagac jednoczesnie, bynajmniej u mnie mam lacze 128

generalnie lagii sa gdy lacze jest przeciazone

pozdrawiam

z tego co wiem mam łącze około 50 kb/s troszkę mało :smiley: ale czasem te MUonline działa poprawnie bez żadnych lagów :slight_smile: mam tylko uruchomione windows messenger i regulację głośnośći w pasku skrótów.

wyloncz windows messenger i wtedy sprobuj zabiera on troche loncza co jest wazne przy twojim laczu :slight_smile:

A jak go wyłączyć?? bo go się nawet nieda usunąć :frowning: czytałem gdzieś że można go usunąć :smiley: ale nie pamiętam gdzie :frowning: jeśli ktoś wie gdzie to pisze lub jak go usunąć to bede bardzo wdzięczny

Usuń TYM.

to racja…sprawdz na ktorym serwerze masz lagi a na ktorym nie… czy na kazdym masz taki sam ping itd. uzywasz laptopa? bo z tego co wiem to blueconnect ma taka predkosc wlasnie ale w zaleznosci od miejsca w ktorym jestes i zasiegu moze miec nawet 300 wiec mozliwe ze masz lagi jak masz predkosc 50kbps