Problem w grach:(

witam,w czasie gry czasem po 2 min lub po godz. gra przycina i siada obraz,dziwne kolory,kwadraty.Czasem wyskakuje "sterownik ekranu nv4_disp przestał normalnie pracować.itd."Instalowane były stery nowe jak i starsze i problem wraca.Temp.po wyjsciu z gry:proc 30,rdzenie 50,grafa 45.Gry żadne wypasione np Mortyr III…CZy to coś z kartą ?Mój pc to:DC intel pentium E5200 2.5Ghz,gigabyte GA-G31M-S2L,GeForce 9500GT Zotac 512MB,DDR2 2 GB,Fortron 400W

Ja bym podejrzewał jako pierwsze słabe chłodzenie. Miałem podobnie. Podłączyłem moją wichurę ( wiatrak ) przystawiłem do komputera i ustawiłem na kartę graficzną :wink: U mnie było normalnie. Ale wątpię że przy takim dobrym komputerze było by słabe chłodzenie. Spróbuj zaktualizować sterowniki karty.

Może czas odkurzyć kompa ?

komp jest w środku czysty ,to nie to

Według mnie na 85% chłodzenie tak jak kolega mówił. W moim starym komputerze miałem coś podobnego. Grałem w Need for Speed Most Wanted i przy moim GeForce MX440 to było duże obciążenie. Grałem około 6 godzin , a co 2 - 3 godziny wyskakiwał mi podobny komunikat a ja tylko dawałem anuluj i znowu włączałem grę. Po którymś razie grafa się zjarała :slight_smile:

jest wiatrak na karcie plus z boku obudowy na wysokości karty.Może zmienić paste na karcie ?