Problem w grze The Sims 3

mam problem z zainstalowaniem gry the sims 3. Po około 13 kratkach ładowania wyświetla mi się błąd o treści:

Błąd transweru składnika:

Plik: e:\GameData\Shared\Packages\FullBulid1.package

Błąd: Błąd danych (CRC)

pisze mi ponów próbę, albo anuluj

czy to jest wina mojego komputera czy płyty?

prosze o pomoc!!

Raczej płyty , a to orginał czy pirat?

Primo: Płyta oryginalna?

Secundo: Pokaż jakieś screeny.

Terzio: Idź do sklepu i kup oryginał, bo błedy CRC pojawiaja się przy grach sciaganych z netu :wink:

orginał. Kupiony w karfurze. Kumpel dał 149 zł

on miał troche słabszy system i złe wymagania

ale ja teraz to proboje odpalić na swoim laptopie, gdzie mam wystarczające wymagania i jak wkładam płyte to mam wrażenie że mi zaraz DVDROM rozsadzi tak to strasznie buczy;/

co jest z tą płytką nie tak??

Dodane 09.06.2009 (Wt) 21:38

co to są screeny??

Sprawdż dokładnie czy płyta nie ma uszkodzeń mechnicznych takich jak np. zarysowania i podobnych.

Sprawdż czy nie ma na niej np. odcisków palców - jeśli są, to wyczyść delikatnie czystą miękka szmatką dokładnie wytrzepaną z kurzu. Szmatka może być zwilżona czystą wodą jeśli zanieczyszczenia nie chcą zejśc na sucho - nie używaj innych środków czyszczących, spirytusu itp.

Czyścisz płytę zawsze “po promieniu” - nigdy ruchem okrężnym.

Może Twój CDrom już jest częściowo zużyty lub zanieczyszczony i ma problem z odczytem płyty?

Nic w tym stylu. DVDROM czyta wszystko, lecz gdy wkładam tą płyte jest taki dźwięk jakbym wiercił w ścianie i cały koputer mi skacze. Z żadnymi innymi płytami się tak nie dzieje.

Płyta jest czysta, niema żadnych zarysować, wczoraj kupiona.

… Jest to zrzut ekranu czyli jakby “zdjęcie” twojego ekranu w danej chwili

robi się go w następujący sposób :

  1. W danym momencie naciskasz klawisz Print Screen na Insertem i między F12 a Scroll Lockiem.

  2. Uruchamiasz Paint’a i Edycja/Wklej.

  3. Gdy obraz ci się wklei, edytujesz go wedle woli (przycinasz itp.) lub nic nie edytując, klikasz Plik/Zapisz jako i wpisujesz nazwę i wybierasz Zapisz jako typ : JPEG. i zapisz.

  4. Dajesz go do nas. :slight_smile:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

To, że jego kumpel kupił tą grę to nie jest piractwo.

Gdyby to było piractwo, to na allegro ludziom którzy sprzedają używane oryginalne gry banowali by konta ^^

Piotrek95 , Pewnie płyta zepsuta. Ja kupiłem PES 2009 w szajsfórze i gra na moim starym kompie i u kumpla nie chciała się zainstalować. Na nowym kompie (z nowym napędem) o dziwo bez problemu się zainstalowała. Spróbuj nagrać obraz płyty na HDD programem Alcohol 120% - na moim starym kompie i u kumpla pomogło :slight_smile: