Problem w konfiguracji połaczenia bezprzwodowego

Witam

Mam wielki problem, niedawno kupiłem laptopa Asus X59SL i mam problem z podłączeniem go do mojej sieci bezprzewodowej. System operacyjny laptopa to Vista Home Premium. Problem polega na tym że wybieram sieć, wpisuje hasło (prawidłowe oczywiście, nie ma mowy o żadnej pomyłce) i teoretycznie powinien mi się połączyć z netem, ale się nie łączy. Kiedy najeżdżam na ikonkę połączenia bezprzewodowego (przy której jest wykrzyknik na żółtym tle) widzę następujące informacje:

Sieć niezidentyfikowana (i tu wyświetla się nazwa mojej sieci w nawiasie)

Dostęp: Łączność ograniczona

Podejrzewam że jest to wina Norton Internet Security który jest zainstalowany na kompie, a ja nie umiem go poprawnie skonfigurować ;/ (jest on niestety po angielsku).

Bardzo proszę o szybką rade i pomoc w konfiguracji :slight_smile: Od razu zaznaczam że odinstalowanie Nortona nie wchodzi w grę gdyż mam na niego licencje na ten komputer.

Pozdrawiam i dziękuje za szybką pomoc

Czy ustawiłeś prawidłowo szyfrowanie?

Tak sieć jest w 100% moja. Mam blokadę Mac Adresów ale Asus jest już dodany do listy zaufanych adresów. Tak jak mówiłem chodzi o Nortona na 99%. A wersje mam 90 dniową więc szkoda mi licencji. Jestem przekonany że jakoś się da ustawić Nrtona tak żeby nie blokował mi połączenie z siecią, szkoda że nie wiem tylko jak ;/.

I w tym miejscu jest potrzebna wasza pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc

Wież swoją sieć ale nie pomiędzy komp-komp, a jest to sieć komp-net więc jakaś ochrona się przyda…

I nie chce wywalać nortona (przynajmniej na razie) a chce go skonfigurować tak żeby działało. Więc proszę o pomoc w konfiguracji.

Pozdrawiam i nadal proszę o pomoc