Problem w MIXPLUS (ważność konta)

Witam,

ostatnio brałem telefon z mixplusa za 1 złoty w doładowaniu za 50 złoty,kontomiałem ważne do 07.12.09r. wczoraj zasiliłem pierwsze zobowiązanie na kwotę 50zł i dalej mam konto ważne do 07.12.09 ;/ dlaczego??

I drugie pytanko jeżeli zasilę konto na kwotę 100 zł to zostanie mi naliczone jako 2 zobowiązania czy jedno?

Dzięki za info

Poczekaj jeszcze jakiś czas i znów sprawdź stan konta. W razie dalszych problemów zadzwoń do BOK, tam powinni Ci pomóc.

Co do drugiego pytania: zasilisz stówką - naliczysz 2 zobowiązania. :slight_smile:

Tak jest z każdą kolejną kwotą zasilenia.

Ok dzięki za info ;))

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Od jakiegoś czasu biorąc telefon w MixPlusie musisz doładować konto 2 razy w przeciągu miesiąca od daty zawarcia umowy. Dopiero 2 doładowanie przedłuży ważność konta.

Tak? :o

Bezsens! Nic nie wspominali mi przy pospisywaniu umowy ;/

A przypadkiem w umowie którą podpisałeś nie było o tym napisane?

W lipcu przedłużałem umowę z MixPlusem, o tym podwójnym pierwszym doładowaniu poinformował mnie pracownik BOK. W umowie faktycznie nie widać takiego zapisu, ale nie płaciłem nic za aktywację, i dlatego trzeba doładować telefon podwójnie, bo pierwsze doładowanie jest tym aktywacyjnym.

no raczej nie tam pisało że muszę RAZ w miesiącu doładowywać konto kwotą 50 zloty ;/

A przy zakupie telefonu płaciłeś za aktywację telefonu? W Twoim przypadku byłaby to kwota 50 zł.

płaciłem cos tam 19 za telefon + 10 złoty za kartę (numer tel)

Dołądowałem kwotę 50 zł to już muszę 29 nie 30 doładować (sprawdzałem) wiec zapłaciłem za doładowanie nie za aktywację (chyba)

Najlepiej jak zadzwonisz do BOK i zapytasz, ale pewnie będziesz musiał po raz drugi doładować konto.