Problem w Operze 9.62 i przeglądaniem obrazków

Witam. Mam problem z wyświetlaniem zdjęć na pewnej stronie www. Otóż jak chcę obejrzeć fotkę jakiegokolwiek towaru (strona: citysport) to wyskakuje mi białe okienko. W czym można upatrywać problemu? Może mam coś źle ustawione? W Firefoxie zdjęcia otwierają się normalnie:/

PS. Wydaje mi się, że w jakiejś wcześniejszej wersji Opery, ten problem z tą stroną nie wystepował:/

Menu> Widok > Obrazki. Czy masz zaptaszkowaną pozycję “Wyświetlaj obrazki”?

“Niestety” mam. Nie wiem w czym może leżeć problem:/

Możesz jeszcze sprawdzić, czy obrazki domyślnie ma otwierać Opera, czy też został temu przypisany inny program…

Menu> Narzędzia> Preferencje> Zaawansowane> Pobieranie, odznacz opcję “Ukryj typy plików obsługiwane przez operę”.

W pole “Szukaj” wpisz np jpg . Pokaże się zestaw rozszeżeń tego typu plików. Zaznacz wpis i kliknij edytuj. Sprawdz w w czy zaznaczona jest opcja “Otwórz za pomocą Opery”. Jeśli nie, to zaznacz właśnie tą opcję.

Problem nie polega raczej na braku wtyczki flash, u mnie też nie otwiera,

weź prawym na stronę > Preferencje dla witryny>zawartość>i odhacz Blokowanie zawartości > OK

Jeśli nie pomoże to reinstalacja przeglądarki

  1. Powinna być zainstalowana domyslnie na C:\Program files\Opera

  2. Przy wyłączonej przeglądarce instalujesz najnowszego Flash Playera 10 i Java SUN

A więc tak, sprawdziłem wszystko tak jak napisał pio_76, jest wszystko ustawione poprawnie, tzn. tak żeby fotki otwierały się w Operze!:confused: Co do wypowiedzi Ktosio: jak wchodzę np. w zakładkę buty męskie, to widzę produkty, ale jak wybieram konkretny produkt (jego zdjęcie) to wyskakuje mi białe okienko:/

Dzięki wielkie master_zonk6:) Nawet nie pomyślałem, że z taką “głupotą” można się tyle namęczyć:/ Pozdrawiam