Problem w trakcie instalacji XP i później

po formacie , w trakcie instalacji windowsa [kiedy instalator kopiuje pliki] wyskakiwały mi błędy ze nie mozna skopiowac niektórych plików

[driver.cab spnike.dll sprio600.dll sprio800.dll srgb.icm]

musiałem ominać te pliki …

po instalacji sterownikow do karty graf. system krzyczal o płytke z XP :expressionless:

probowałem skopiować pliki z CD ale wyskakiwał jakiś błąd danych CRC :/…nie wiem co mam robić :/… mogłby ktoś napisać do czego są te pliki ?

Zresetuj bios zworką/baterią ustaw co trzeba i zapisz Save.

Test pamięci na błędy.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

Uszkodzona płyta CD z XP.

Uszkodzony napęd CD.

U mnie powodem tego był padniety moduł pamieci RAM wyjecie i postawienie systemu na jednym module poskutkowało :slight_smile:

antiferno - Zmień proszę tytuł na bardziej konkretny

a i jeszcze jedno …

kiedy instalowałem sterowniki do grafiki to na poczatku instalator prosił o wskazanie folderu do wypakowania tego wszystkiego…

teraz ten folder otwiera sie po kazdym uruchomieniu :expressionless:

Jaka karta, jakie stery.

Z uruchom komenda msconfig i uruchamianie i zobacz co to i odptasz.OK i zobacz.

lub

odinstaluj oprogramowanie i stery karty,restart kompa i uruchom kompa na sterze systemowym usuń ręcznie ten katalg który powstał -zrób czystkę i ster najpierw rozpakuj do swojego katalogu i z katalogu dopiero uruchom program instalacyjny,restart i zobacz.

możliwe że płytka jest porysowana i nie czyta tych plików jak należy :stuck_out_tongue:

Przeżuć pamięć do drugiego modułu, i dobrze osadź

hahah dobra , dzieki … wystarczyło zrobić format z innym cd XP :stuck_out_tongue:

hahah dobra , dzieki ... wystarczyło zrobić format z innym cd XP

Masz dwa legalne windowsy w domu? Czy kopia zapasowa?

jasne ze kopia zapasowa:P :lol: