Problem w uruchomieniu gry metin 2 na win Vista

Witam!

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem laptopa marki acer z Windowsem vista home premium sp1. I chce sobie na nim zagrać w metina 2 tylko że po ściągnięciu (z oficjalnej strony)gry i zainstalowaniu jej pojawia się mi komunikat następującej treści:“windows cannot access the specified device path or file. You may not have the appropriate permission to access the item.”

Mam viste w wersji angielskiej czy to jest powodem?? Proszę o kontakt. Pozdrawiam

Może to Ci się przyda, kiedyś to znalazłem gdzieś na jakimś forum, dlatego mówie, że to nie ja jestem autorem tej porady. Mianowicie:

  1. Wchodzisz do Dysk lokalny (C:) > Program Files (lub tam gdzie masz folder z grą)

  2. Klikasz prawym przyciskiem na folder (Metin2).

  3. Wybierasz Właściowości > klikasz na zakładkę Zabezpieczenia > Edytuj.

  4. Wybierasz nazwę grupy- Użytkownicy (_twój użytkownik_-PC\Użytkownicy)

  5. Zaznaczasz wszystkie opcje w kolumnie Zezwalaj, które są możliwe do zaznaczenia lecz nie są zaznaczone.

  6. Klikasz Zastosuj > OK > OK.

Jeśli zadziała, daj znać.

Witaj.No cóż ja tez gram w metina i jakimś cudem mi sie zainstalował choc miałam problem i wgrywałam go 3 razy,a taka moja rada wyrzuć ta viste,przez nia musiałam dac komp do naprawy zciagła mi servis paka 1 i siadł dysk,a swoja drogą vista niektorych gier nie przyjmuje,strasznie spowalnia komp i wiele programów nie mozna wgrac do komputera np nero jak mi sie zepsuł roczny komp wgrałam sobie XP i hula,u dzieci na 15-letnim kompie chodzi metin bez problemu ale zrobisz jak uwazasz pozdrawiam:P :slight_smile: Gina

Niestety rozwiązanie problemu które podał flaszer nic nie pomogło:/ Próbowałem już uruchamiać gre w trybie zgodności z win xp oraz jako administrator komputera ale to tez nie pomogło:/

A co do gina40 to uwierz mi bardzo chętnie bym to zrobił bo ta vista to jest syf jakich mało(taka moja opinia). Tylko że mam niestety wgrana ją do kompa na tzw partycji recovery a poza tym wole mieć system oryginalny niż jakiś badziew z giełdy.

Pozostaje tylko szukać dalej rozwiązania…

Dla uzytkownokow Visty mam tylko jedna rade…a mianowicie rozwiazalem problem instalujac gre tworzac nowego usera(urzutkownika) komputera. Pomoglo mi napewno wam tez :slight_smile: Pozdrawiam wszystkich:)

Ach ta vista…klopoty na m stwarza ale my sie nie damy:)

Dodane 27.10.2009 (Wt) 16:42

Jest jeszcze inny sposob do ktorego doszedlem przed chwilka…a mianowicie

1 Instalujemy gre gdziekowielk komu pasuje ja mam domyslnie w Program files(x86)

2 Tworzymy inny folder gdziekowiel i jak komu pasuje …np.’‘Metinek’’

3 Kopiujejemy wszystkie pliki z folderu gdzie znajduje sie czesniej wgrany metin do nowego folderu (tego co w pkt 2) tutaj uwaga niektore pliki beda musialy byc skopiowane pojedynczo

4 Tworzymy kopie pliku metin2 na pulpit badz odrazu z folderu’‘metinek’’ odpalamy gre tj. plik metin2

5 Po jej uruchomieniu czekamy az sie zaladije przez torent…(45min u mnie to zajelo)

6 To by bylo na tyle, dziekuje za uwage to mowilem ja jarzabek :slight_smile:

Nie dajmy sie Viscie :slight_smile:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1391599.html tez mialem problem ale zobacz

Macie tu link najlepszy filmik ;d

http://www.youtube.com/watch?v=a3SEaJ5fM7k

:o :o :o :o :o :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A potem co dalej ci się tak torrentowało 45 min co

Ta odpowieć jest do ulanos .