Problem w virutal dub, co zrobić?

Witam mam problem w virtual dub, a dokładnie, gdy chce otworzyć w nim film, żeby go wyedytować to wyskakuje taki komunikat:

VD.JPG

drugim problemem jest to, iż chciałem wyedytować w programie Studio Plus wersja 9.3 i wyskakuje mi komunikat,gdy chce otworzyć film:

“Nie można otworzyć pliku video “ścieżka do pliku tutaj podana” Program studio nie obsługuje tego formatu pliku video MPEG4”

Co mam w tych przypadkach zrobić? Musze uciąć nie które sceny w filmie.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Jakie masz zainstalowane kodeki ?

Czy błąd pojawiał się wcześniej ?

od początku nie chce się otworzyć, mam zainstalowane kodek packi

Złączono Posta : 05.06.2006 (Pon) 20:07

a dokładnie Codec Pack All In 1 6.0.3.0, DiVx Pro 6.2.2 VFW - zainstalowałem to, ale nic nie dało. OggCodecs i True Audio DirectShow Codecs Suite.

poszukaj w necie takiego pliku

db-wmfdist-wma9.exe

i zainstaluj

niestety nic to nie dało, zainstalowałem i zrestartowałem kompa. Nadal ten komunikat wyskakuje? Co mam zrobić? dodam że typ pliku to: Avi, format dźwięku MPEG Layer-3. proszę o pomoc , gdyż potrzebuje kilka rzeczy wyedytować jak najszybciej to możliwe. Z góry dziękuje

okno to odnosi sie do kodeka, to napewno

co to jest za video krecone kamera czy sciagniete z netu jaka wersja virtualduba, czy przy innych plikach video jest to samo?

sciagnij programik abcAVI tag editor on wszystko powie na temat tego pliku (klikniesz prawym myszy na plik avi i pokaze sie w menu kontekstowym pozycja “abcAVI Tag Editor” kliknij i zobacz