Problem w WIN10 z drukarką udostępnioną na WIN7

Niczego. Wstawiłem ci te linki byś uzyskał informację Microsoftu ze po tych aktualizacjach zdalne drukowanie natrafia na problemy. A problemy zaczęły się, nie tylko na twoim Win 10 od instalacji aktualizacji KB5006670. Potem była następna która miała to naprawić ale nie naprawiła.
Podałem ci numery tych aktualizacji i informacje ze rozwiazywano ten problem odinstalowując te aktualizacje. Teraz jest już aktualizacja 21H2, u mnie wisi i czeka. Może w niej ten problem rozwiązano.
To co napisałem jest wynikiem analizy twojego wpisu.

Ja, gdy przychodzi zbiorcza, czyli przymusowa aktualizacja robię najpierw obraz systemu i jak coś po niej nie jest OK. to przywracam obraz a aktualizację ukrywam.

CytatRozwiązano znany problem powodujący błędy o kodach 0x000006e4, 0x0000007c lub 0x00000709 podczas łączenia się ze zdalną drukarką udostępnianą na serwerze wydruku Windows.

https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Aktualizacja-z-poprawkami-dla-Windows-10-21H2-21H1-20H2-i-2004-KB5007253

Szanowni Administratorzy.
Czy kiedy między innymi napiszę tak:

2021-11-24 01.34.30 forum.dobreprogramy.pl 76644c839cbd

To zawsze ten @krystian3w musi wstawiać swoją facjatę :clown_face:
Jak ten :clown_face: nie zgadza się z moją opinią to niech napisze w czym jest błędna.
Chyba że jedyne co potrafi to robić z siebie :clown_face:
P.S. Korzystam z dopuszczonych na tym forum emoji. Czyżby byli równi i równiejsi.
Jeśli tak to zapytam się Góry.

Złam zablokowane PW i tyle.

Serdecznie dziękuję za tę odpowiedź. Ta poprawka rozwiązała problem. Co ciekawe instalowała się dobre 45 minut. Po niej tak jak zwykle zainstalowałem drukarkę. Dziwne jest to, że z poziomu panelu sterowania nie jestem w stanie teraz wyświetlić na przykład preferencji drukowania itp. Mogę to robić jedynie z poziomu aplikacji, z której dokonuję wydruku, np. dopiero w Wordzie jestem w stanie włączyć te właściwości. Spod panelu dostaję informację o braku uprawnień. To jednak mało istotne,grunt, że mogę nadal używać drukarki spod laptopa co jest dla nas niezmiernie ważne. Jeszcze raz dziękuję. Temat do zamknięcia.

Zmądrzej wreszcie dzieciaku.