Problem w WIN10 z drukarką udostępnioną na WIN7

Niczego. Wstawiłem ci te linki byś uzyskał informację Microsoftu ze po tych aktualizacjach zdalne drukowanie natrafia na problemy. A problemy zaczęły się, nie tylko na twoim Win 10 od instalacji aktualizacji KB5006670. Potem była następna która miała to naprawić ale nie naprawiła.
Podałem ci numery tych aktualizacji i informacje ze rozwiazywano ten problem odinstalowując te aktualizacje. Teraz jest już aktualizacja 21H2, u mnie wisi i czeka. Może w niej ten problem rozwiązano.
To co napisałem jest wynikiem analizy twojego wpisu.

Ja, gdy przychodzi zbiorcza, czyli przymusowa aktualizacja robię najpierw obraz systemu i jak coś po niej nie jest OK. to przywracam obraz a aktualizację ukrywam.

CytatRozwiązano znany problem powodujący błędy o kodach 0x000006e4, 0x0000007c lub 0x00000709 podczas łączenia się ze zdalną drukarką udostępnianą na serwerze wydruku Windows.

https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Aktualizacja-z-poprawkami-dla-Windows-10-21H2-21H1-20H2-i-2004-KB5007253

Szanowni Administratorzy.
Czy kiedy między innymi napiszę tak:

2021-11-24 01.34.30 forum.dobreprogramy.pl 76644c839cbd

To zawsze ten @krystian3w musi wstawiać swoją facjatę :clown_face:
Jak ten :clown_face: nie zgadza się z moją opinią to niech napisze w czym jest błędna.
Chyba że jedyne co potrafi to robić z siebie :clown_face:
P.S. Korzystam z dopuszczonych na tym forum emoji. Czyżby byli równi i równiejsi.
Jeśli tak to zapytam się Góry.

Złam zablokowane PW i tyle.

Serdecznie dziękuję za tę odpowiedź. Ta poprawka rozwiązała problem. Co ciekawe instalowała się dobre 45 minut. Po niej tak jak zwykle zainstalowałem drukarkę. Dziwne jest to, że z poziomu panelu sterowania nie jestem w stanie teraz wyświetlić na przykład preferencji drukowania itp. Mogę to robić jedynie z poziomu aplikacji, z której dokonuję wydruku, np. dopiero w Wordzie jestem w stanie włączyć te właściwości. Spod panelu dostaję informację o braku uprawnień. To jednak mało istotne,grunt, że mogę nadal używać drukarki spod laptopa co jest dla nas niezmiernie ważne. Jeszcze raz dziękuję. Temat do zamknięcia.

Zmądrzej wreszcie dzieciaku.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.