Problem w Wyszukiwaniu

Witam,nie dawno zakupiłem Windows 10(ale nie jest to istotne)
Gdy pobrałem Google Chrome,wszystko działało ale gdy wejde w wyszukiwanie i wpisze np.
fajne zdj na tapete wyświetlają mi się zdjęcia troche nie na temat,i jakieś zbędne informacje,jeśli ktoś nie wie jeszcze o co mi chodzi to jeśli wejdzie się w google.com i wpisze: fajne zdj na tapete oraz wybierze kategoria Grafika to ma na całym ekranie wyświetlone obrazy/zdjęcia, u mnie natomiast jest z informacją itd.
SS jak to wygląda:
https://imgur.com/a/JJ2EC
Jeśli wie ktoś jak to naprawić,będę wdzięczny

  • Zapomniałem dodać,w Operze i innych przeglądarkach jest to samo.

Raz, to masz stary wygląd obrazów. Albo chrome jest kulawe jakieś…
W nowym wyglądzie nie ma opisów pod obrazkami. W starym było, ale był podział na podstrony.
Jeśli chrome uruchomisz w trybie awaryjnym i nadal będzie stary wygląd obrazów, to masz problem z przeglądarką. Wymień na lepszy modej, np na slimjet. Ma wszystko to, co chrome, a pobieranie nawet 12 krotne. Dużo lżejsza przeglądarka…
Jeśli będą obrazy wyświetlać się w nowym wyglądzie, to będzie znaczyć, że jakieś rozszerzenie robi błędy wyświetlania obrazów.
… albo jakiś antywirus blokuje skrypty, czy tuneup.
W innych przeglądarkach tak samo wyświetla obrazy?

Włącz javascript.
http://aboutjavascript.com/pl/how-to-enable-javascript-in-chrome.html

Co to znaczy i jak to możliwe?

Taki ma wbudowany menadżer pobierania. W ustawieniach zaznacza mu się, żeby korzystać z wbudowanego menadżera pobierania.

Testowałeś jak w rzeczywistości to się sprawdza w porównaniu do innych przeglądarek?

Żadna przeglądarka nie ma szybszego pobierania. Oczywiście poza dodatkiem downthemall do przeglądarek opartych na firefoxie:

03713

Javascript jest włączony.

w innych przeglądarkach jest tak samo.Albo anty virus może blokowac ale mam Avast’a

Tak,w innych przeglądarkach jest to samo (opera,internet explorer itd…).

Jak uruchomić w trybie Awaryjnym ?

Avast pisze:
03714
Avast w każdej przeglądarce robi problemy, blokuje wiele stron, skanuje pobierane pliki i tam robi inne szykany.

A jak to nie zadziała to wyłącz całkowicie ochronę na jakiś czas i sprawdź czy jest różnica.
Oprócz Avasta masz coś jeszcze co mogłoby powodować problemy?

Włączyłem slima i pobrałem SP1


Szedł spoko 8MBs

No to chyba dobrze to działa, bo z ciekawości sprawdziłem i w firefoxie idzie mi ten SP1 z prędkością tylko 1,5 MB/s.

Nie chcę wam psuć zabawy, ale to są opowieści z Narnii. Jak serwer i łącze da, to tak będzie. Menadżer pobierania może pomóc przy zrywaniu połączenia, ułatwić zarządzaniem pobierania wielu plików i inne tam takie, ale cudów nie ma.

Wynik zwykły Firefox 55, jak chcecie pobiorę w innym (56,57) zawsze jest tak samo.

Chromium 63.0.3239.84 ( takie google chrome ):

No i na końcu z konsolowego menadżera pobierania wget, dla porównania.

Szukajcie problemów z pobieraniem gdzie indziej w Windowsie, antywirusach, w połączeniu internetowym, nie wiem, ale wiem że to nie przeglądarki za wolno pobierają.

Trzeba byłoby porobić jakieś testy np. pobrać kilka razy taki sam plik używając na przemian dwóch lub więcej przeglądarek i zobaczyć czy sytuacja się powtarza, że przez slimjet jest szybciej.