Problem w Wyszukiwaniu

(felpsss) #1

Witam,nie dawno zakupiłem Windows 10(ale nie jest to istotne)
Gdy pobrałem Google Chrome,wszystko działało ale gdy wejde w wyszukiwanie i wpisze np.
fajne zdj na tapete wyświetlają mi się zdjęcia troche nie na temat,i jakieś zbędne informacje,jeśli ktoś nie wie jeszcze o co mi chodzi to jeśli wejdzie się w google.com i wpisze: fajne zdj na tapete oraz wybierze kategoria Grafika to ma na całym ekranie wyświetlone obrazy/zdjęcia, u mnie natomiast jest z informacją itd.
SS jak to wygląda:
https://imgur.com/a/JJ2EC
Jeśli wie ktoś jak to naprawić,będę wdzięczny

• Zapomniałem dodać,w Operze i innych przeglądarkach jest to samo.

(Bogdan_G) #2

Raz, to masz stary wygląd obrazów. Albo chrome jest kulawe jakieś…
W nowym wyglądzie nie ma opisów pod obrazkami. W starym było, ale był podział na podstrony.
Jeśli chrome uruchomisz w trybie awaryjnym i nadal będzie stary wygląd obrazów, to masz problem z przeglądarką. Wymień na lepszy modej, np na slimjet. Ma wszystko to, co chrome, a pobieranie nawet 12 krotne. Dużo lżejsza przeglądarka…
Jeśli będą obrazy wyświetlać się w nowym wyglądzie, to będzie znaczyć, że jakieś rozszerzenie robi błędy wyświetlania obrazów.
… albo jakiś antywirus blokuje skrypty, czy tuneup.
W innych przeglądarkach tak samo wyświetla obrazy?

(sensu) #3

Włącz javascript.
http://aboutjavascript.com/pl/how-to-enable-javascript-in-chrome.html

Co to znaczy i jak to możliwe?

(Bogdan_G) #4

Taki ma wbudowany menadżer pobierania. W ustawieniach zaznacza mu się, żeby korzystać z wbudowanego menadżera pobierania.

(sensu) #5

Testowałeś jak w rzeczywistości to się sprawdza w porównaniu do innych przeglądarek?

(Bogdan_G) #6

Żadna przeglądarka nie ma szybszego pobierania. Oczywiście poza dodatkiem downthemall do przeglądarek opartych na firefoxie:

03713

(felpsss) #7

Javascript jest włączony.

(felpsss) #8

w innych przeglądarkach jest tak samo.Albo anty virus może blokowac ale mam Avast’a

(felpsss) #9

Tak,w innych przeglądarkach jest to samo (opera,internet explorer itd…).

(felpsss) #10

Jak uruchomić w trybie Awaryjnym ?

(Bogdan_G) #11

Avast pisze:
03714
Avast w każdej przeglądarce robi problemy, blokuje wiele stron, skanuje pobierane pliki i tam robi inne szykany.

(sensu) #12

A jak to nie zadziała to wyłącz całkowicie ochronę na jakiś czas i sprawdź czy jest różnica.
Oprócz Avasta masz coś jeszcze co mogłoby powodować problemy?

(Bogdan_G) #13

Włączyłem slima i pobrałem SP1

Szedł spoko 8MBs

(sensu) #14

No to chyba dobrze to działa, bo z ciekawości sprawdziłem i w firefoxie idzie mi ten SP1 z prędkością tylko 1,5 MB/s.

(gunter) #15

Nie chcę wam psuć zabawy, ale to są opowieści z Narnii. Jak serwer i łącze da, to tak będzie. Menadżer pobierania może pomóc przy zrywaniu połączenia, ułatwić zarządzaniem pobierania wielu plików i inne tam takie, ale cudów nie ma.

Wynik zwykły Firefox 55, jak chcecie pobiorę w innym (56,57) zawsze jest tak samo.

Chromium 63.0.3239.84 ( takie google chrome ):

No i na końcu z konsolowego menadżera pobierania wget, dla porównania.

Szukajcie problemów z pobieraniem gdzie indziej w Windowsie, antywirusach, w połączeniu internetowym, nie wiem, ale wiem że to nie przeglądarki za wolno pobierają.

(sensu) #16

Trzeba byłoby porobić jakieś testy np. pobrać kilka razy taki sam plik używając na przemian dwóch lub więcej przeglądarek i zobaczyć czy sytuacja się powtarza, że przez slimjet jest szybciej.