Problem Win Vista Panel Sterowania

(Xddd18) #1

Witam. Mam problem z Vista Home basic, mam nowy komputer laptopa wiem ze mam na nim pełnego Administratora lecz gdy wchodze w panel sterowania i chce zrobic nowego uzytkownika klikam i pokazuje mi sie kontrola konta uzytkownika wiec klikam kontynłuj a tu mi sie juz nic nie pokazuje i tak naprzykład mam z innymi wejsciami seci i internet ale to juz inny problem bo jak na to klikam nic sie nie dzieje. Prosze o pomoc

(fastman92) #2

Pokaż screen, aby łatwiej zdiagnozować problem. Nie wyłączałeś jakichś usług w systemie? Sprawdź uruchamiając klikając menu start >> uruchamianie >> wpisz msconfig , w oknie klik na usługi. Sprawdź czy wszystkie włączone. Jedna może odpowiadać za ten błąd.

(Xddd18) #3

http://img14.imageshack.us/img14/9513/beztytuuejq.jpg Oto chodzi. a co do msconfig to tam mam pare uslug zatrzymanych

(Piotrkijak) #4

Napisz jakie usługi masz wyłączone...

(Xddd18) #5

Jest ich bardzo duzo na oko z 50 jest zatrzymanych jak je uruchomic ????? da sie /...

-- Dodane 08.03.2009 (N) 10:08 --

I ktoś wie oco tu chodzi...... POMOCY

(fastman92) #6

Zaznacz wszystkie usługi w msconfig, a będą one uruchamiane przy włączaniu Visty. Zrestartuj komputer i sprawdź czy w Viście już nie ma problemu.

(Piotr P.) #7

Przypomnij sobie co ostatnio instalowałeś? - odinstaluj ten soft, lub poszukaj plików .cpl i przenieś w inne miejsce.

Możesz tez to wykonac z konta administratora w trybie awaryjnym.

(Xddd18) #8

niewiem mysle przeinstalowac system bo mam laptopa i byl zainstalowany.... co jeszcze moge zrobic zeby to działało??? sprawdzalem to co pisaliscie i nic

(Agatonster) #9

cod3r ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dostosuj podpis - odbierz PW.