Problem windows media center tv

Mam problemy z tv we windows media center gdy klikam na konfiguruj telewizje wyskakuje mi taki komunikat

Konfiguracja telewizji -nie można Kontynuować

Niektóre usługi programu Windows media center przestały działać .Wybierz przycisk zakońćz zaby zakonczyć uruchom ponownie usługi programu Windows Media Center (n a panelu sterowania kliknij pozycję System i Zabezpieczenia,kliknij pozycję Narzędzia Administracyjne a następnie kliknij dwukrotnie pozycje usługi) po czym uruchom ponownie zadanie konfiguracji telewizji

I robię według wskazówek i nadal ten sam komunikat sie pojawia.

Pojawia sie tez problem gdy klikam telewizja na żywo

Konflikt oglądania lub słuchania

Żaden tuner nie jest dostępny aby spełnić bieżące żądanie

A jaki tuner tv masz u siebie zainstalowany?

Sprawdź, czy Twój tuner jest na tej liście. Jeśli nie - zapomnij o TV w Media Center. Mimo tego, tuner może jednak działać zupełnie bezbłędnie, ale na własnym oprogramowaniu.

http://www.microsoft.com/windows/compat … V%20Tuners

Winfast Leadtek 2000 expert xp problem naprawiony ale pojawił sie kolejny przy włączaniu telewizji na żywo mam dzwiek ale nie mam obrazu a komunikat pojawia sie taki:

Mała szybkość transmisji bitów

Tuner przestał przechwytywać dane. Upewnij się ,że tuner jest poprawnie zainstalowany i że sterowniki oprogramowania są aktualne. Jeśli problem będzie się powtarzał, uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie.

co to znaczy?

Tak, niestety ten problem równiez mam, ale tylko przy korzystaniu z Media Center. Na własnym oprogramowaniu (PVR2) TV działa bez zarzutu. Robiłem różne rzeczy co do poprawności działania na Media Center. Bez rezultatu. Przypuszczam, że jednak karta jest za stara. Doświadczenie wielu użytkowników potwierdza tę usterkę w Media Centerze.

A media portal mi odtworzy tv bo chyba zrezygnuje z kombinowania z tą WMC