Problem windows/przegladarki IE / FF / OPERA

(Zizi83) #1

witam mam taki problem zadna przegladarka nie wyswietla mi formatow tj. : GIF , JPG na stronach w przegladarkach , dopiero skr贸t ctrl+f5 lub ctrl+shift+r pomoga co o tym wiem ze pomija pamiec podreczna i wsio smiga... czy moge miec jakis problem na innych partycjach ?? dzis postawilem nowy system myslalem ze to pomoze a tutaj dalej to samo :confused: , podkresle ze mam Blue connect

wszystkie reklamy ida , kazdy niezbedny dodatek do FF posiadam jave i flash playera dodatkowo cos od nvidia .

Posiadam win 7 ultimate 64 bit (aktywowany) , prosze o pomoc! !!

(goomish) #2

O ile si臋 nie myl臋, to po prostu przyjdzie ci przywykn膮膰...

Era w ten oto przezaje*isty spos贸b dba o to, 偶eby艣 przez lekkomy艣lne pobieranie z netu czegokolwiek innego ni偶 czysty tekst, przypadkiem za szybko nie wyczerpa艂 mizernego miesi臋cznego limitu danych jaki z 艂aski daje swoim klientom.

http://www.google.pl/search?sourceid=ch ... +ctrl%2BF5

PS. Nie wiem czy to co艣 da, ale spr贸buj zadzwoni膰 do BOK-u, opieprz "po ca艂o艣ci" t膮 w sumie bogu ducha winna panienk臋 ze s艂uchawki i zapytaj czy mo偶na co艣 z tym zrobi膰? :slight_smile:

(Danielm86) #3

w Operze wejdz w ustawienia zaawansowane sie膰 i ustaw po艂膮czenia na serwer 4 i 艂膮czna liczba po艂膮cze艅 4.