[PROBLEM] Windows Store - Nikła ilość aplikacji

Witam!

Od początku dzisiejszego dnia posiadam Oryginalną kopię “Windows 8 PRO x86 PL”.

Wcześniej miałem wersję RTM przed premierową, Release, Consumer, Developer - Preview.

Nawet na dobreprogramy czytałem że w Windows Store jest już rzekomo ileś tysięcy aplikacji.

Ja zaglądając do każdego z działu mam może kilka/naście aplikacji co daje łączny wynik ze 100 aplikacji w Windows Store…

I tutaj moje pytanie - czym to może być spowodowane?

Problem występuję na kilku komputerach…

A bardzo bym chciał już nakupić kilka gier jak i pograć w darmowe, a o innych aplikacjach nie wspominając…

Dziękuję z góry,

Pozdrawiam!

Może masz włączone sortowanie po języku Polskim i tylko te 100 apek spełnia dane kryterium

Dzięki za odpowiedź.

Mógłbyś jednak rozwinąć trochę tę wypowiedź? gdyż za bardzo nie rozumiem o co chodzi :confused:

Pozdrawiam.

Chodzi o to że jak masz system po Polsku to Microsoft pomyślał za Ciebie i stwierdził że po co Ci apki w innym języku niż Polski, i dlatego w Windows Store widzisz tylko 100 apek bo tylko te 100 są wydane po polsku a pozostałe 999999 po angielsku, i teraz szukaj gdzieś w ustawieniach czy może masz tak jakąś opcje gdzie możesz to zmienić.

No to lipa, bo na Androidzie i iOS miałem możliwość instalacji wszystkich aplikacji bez względu na język.

Fakt - fajnie że można mieć same polskie aplikacje, ale jeśli mogę pobierać tylko takie jakiego systemu mam język to mi się to nie podoba.

Fajną sprawą było by gdyby użytkownik miał opcję wyboru aplikacji z wszystkimi językami lub jego ojczystym.

Tak to lipa… bo co ja wybiorę np. z gier? 10 gier na krzyż i to jakieś przeważnie syfy dla dzieci?

Chyba ze 3 gry tam są tylko normalne Polskie: Fruit Ninja, MS Solitaire Games oraz tamto z odbijaniem krążka…

Wejdź do sklepu.

Kursorem na prawo/ustawienia/preferencje/ i “ułatwiaj znajdowanie aplikacji w moich preferowanych językach” daj na nie.

Zobaczysz blisko 1000 gier.

850 dokładnie.

Oh tak! Dzięki ci, właśnie o takie coś mi chodziło, a jednak jest taka opcja :slight_smile:

No to teraz jest lepiej niż w Google Play i AppStore.

Btw. Palcem nie kursorem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dziękuję ci bardzo za pomoc, temat do zamknięcia :slight_smile: