Problem - Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków

Witam,

mam problem. Moja witryna została zgłoszona jako dokonująca ataków:

Liczba stron przetestowanych w witrynie w ciągu ostatnich 90 dni: 2. Testy wykazały, że niektóre (1) z nich powodowały pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Robot Google po raz ostatni odwiedził tę witrynę 2008-10-06, a ostatni raz podejrzana treść została w niej wykryta 2008-10-03.

Przykłady złośliwego oprogramowania: 7 scripting exploit(s). Wynikiem infekcji były nowe procesy na komputerze docelowym (średnia liczba procesów: 3).

Moj program antywirusowy wykrył, że to plik ze stroną główną jest problemem. Stworzyłam więc index od nowa i wysłałam na strone. Niestety Google nadal wyświetla komunikat o “złośliwości” :wink: strony.

Czy jest jakis sposób na ponowne zdiagnozowanie witryny? Jak moge sprawdzić czy juz wszystko jest ok?

Z góry dziekuje za pomoc:)

A jaki jest adres twojej strony?

www.poradnik-stomatologiczny.pl

I mają racje. Możliwe że ktoś się włamał i podmienił zawartość strony.

W górej części jednej ze stron, ktoś wstawił zakodowany w escape (javascript) kod html z iframe 1px * 1px w hide przez co osobie odwiedzającej ładował się skrypt z tej strony http://finance-bilxxxxxxxxxxxxxxx.com/index.php -kawałek adresu ocenzurowałem żeby ktoś nie wszedł.

Rozumiem, ale problem w tym ze usunęłam szkodliwy plik html. Nie wiem jak poradzic sobie z tym, żeby strona została ponownie zdiagnozowana. Próbowałam skorzystac z nadzędzi dla webmasterów, ale mam problem z weryfikacją strony. Obydwie metody zwracają mi bład mimo, że jestem pewna, że zrobiłam to poprawnie.

Bardzo proszę o pomoc. Moze ktoś wie jak to naprawić?:slight_smile: