Problem włączaniem komputera, restarty biosu

Witam

Mój kolejny problem, polega na tym że nie mogę normalnie włączyć komputera.

Zacznę tak, otóż dzisiaj rano postanowiłem przeczyścić komputer, rozkręciłem, wyczyściłem razem z zasilaczem, poskładałem włączyłem i pojawił się pierwszy problem, komputer działał ale cały czas piszczał, coś tam poczytałem po odłączeniu speakera i zresetowałem BIOS. Po wyłączeniu komputera, komputer się włączał lecz nie było obrazu, nie działała myszka ni klawiatura tylko wiatraki się kręciły i mrugały diody w środku, poradziłem sobie z tym tak, że przed każdym włączeniem komputera resetowałem na zworkach CMOS. Komputer się włączał i tak właśnie wszedłem na windows xp albowiem mam dwa systemy, a w menadżerze nie działała mi klawiatura. Jak to naprawić? co mam zrobić aby znów wszystko działało normalnie?

Jeżeli komputer piszczał to znaczy że coś jest nie tak, nie może sobie tak o piszczeć.

Podaj lepiej całą specyfikacje sprzętu, oraz jakiego masz BIOS’a i jakie były te piszczenia, np. “2 długie 1 krótki”.

Piszczało bo nie do końca włożona była wtyczka od wiatraka w zasilaczu i się nie kręcił.