[problem]Worms World Party gra przez internet

Ostatnio znalazlem stara gierke jaka jest worms. Zagralem kilko misji rozwalilem kilka robaczkow i chcialbym zmiezyc sie z kims przez internet przez wormnet. Wszedlem w tryb gry sieciowje(czy jak to sie tam nazywa) i mam problem wszysko jest ok do pewnego momentu kiedy wsyakuje jakies info zeby sciagnac patch i jest podana stronka. Sciagagnalem patcha i nie che sie zainstalować. Pisze ze nie mozna zaktualziwac pliku. Gra jest raczej orginalna i bez zadnego cracka a tu taka niespodzianka :frowning:

:? eusa_naughty.gif

:arrow: icon_mini_faq.gif

napisalem ze gra jest raczej orginalna bo dostalem ja od kumpla ma normalne opakowanie i nadruki na cd ale na tej plycie jest worms armagedon i world party oczywiscie jest menu startowe itp. ale nie wiem czy wydawali te gry razem na jednej plycie…

W takim razie mogłeś to dokładniej określić w pierwszym poście.

Możesz podać dokładny komunikat błędu ?

A kumpel też ma wgraną tą grę u siebie ??

Jeżeli tak to Ty nie masz licencji na jej zainstalowanie. I możliwe że zabezpieczenia tej gry uniemożliwiają granie przez sieć. A w takim układzie na tym forum porady nie dostaniesz. Chyba że jest inaczej. :? :? :?

Your version of WWP is out date

Please go to

http://wwp.team17.com/patch.html

to downlad the latest version.

wiec sciagam ten patch i przy probie instalacji wyskakuje

blad.JPG

kumpel raczej wczesniej nie gral przez internet bo nie mial internetu…

zadnych modow i nic takiego nie instalowalem :expressionless:

moze cos pomoze jak zminisz trybyut pliku zeby nie byl tylko do odczytu…

no dobra zainstalowalem patch spoko. teraz chce grac przez internet jest okej chce przylaczyc sie do jakiegos servera i pisze Connecting to hosta… liczy czas za wkoncu czas mija i nie moge sie polaczyc z zadnym serverm :frowning:

Jakie masz łącze internetowe ?

Czy masz zainstalowanego firewall-a ?

jak zwykle zapomnialem o najwazniejszym moje lacze to LAN i nie jestem za zadnym firewall-em. Moze to cos z proxy? ale ja sie na tym nie znam :frowning:

ja gram spoko tez jestem na lanie ale proxy jest OFF