[problem]Worms World Party gra przez internet

(Sppooxx) #1

Ostatnio znalazlem stara gierke jaka jest worms. Zagralem kilko misji rozwalilem kilka robaczkow i chcialbym zmiezyc sie z kims przez internet przez wormnet. Wszedlem w tryb gry sieciowje(czy jak to sie tam nazywa) i mam problem wszysko jest ok do pewnego momentu kiedy wsyakuje jakies info zeby sciagnac patch i jest podana stronka. Sciagagnalem patcha i nie che sie zainstalować. Pisze ze nie mozna zaktualziwac pliku. Gra jest raczej orginalna i bez zadnego cracka a tu taka niespodzianka :frowning:

(Wolin) #2

:? eusa_naughty.gif

:arrow: icon_mini_faq.gif

(Sppooxx) #3

napisalem ze gra jest raczej orginalna bo dostalem ja od kumpla ma normalne opakowanie i nadruki na cd ale na tej plycie jest worms armagedon i world party oczywiscie jest menu startowe itp. ale nie wiem czy wydawali te gry razem na jednej plycie...

(Wolin) #4

W takim razie mogłeś to dokładniej określić w pierwszym poście.

Możesz podać dokładny komunikat błędu ?

(fiesta) #5

A kumpel też ma wgraną tą grę u siebie ??

Jeżeli tak to Ty nie masz licencji na jej zainstalowanie. I możliwe że zabezpieczenia tej gry uniemożliwiają granie przez sieć. A w takim układzie na tym forum porady nie dostaniesz. Chyba że jest inaczej. :? :? :?

(Sppooxx) #6

Your version of WWP is out date

Please go to

http://wwp.team17.com/patch.html

to downlad the latest version.

wiec sciagam ten patch i przy probie instalacji wyskakuje

blad.JPG

kumpel raczej wczesniej nie gral przez internet bo nie mial internetu...

zadnych modow i nic takiego nie instalowalem :expressionless:

(Aju) #7

moze cos pomoze jak zminisz trybyut pliku zeby nie byl tylko do odczytu....

(Sppooxx) #8

no dobra zainstalowalem patch spoko. teraz chce grac przez internet jest okej chce przylaczyc sie do jakiegos servera i pisze Connecting to hosta... liczy czas za wkoncu czas mija i nie moge sie polaczyc z zadnym serverm :frowning:

(Wolin) #9

Jakie masz łącze internetowe ?

Czy masz zainstalowanego firewall-a ?

(Sppooxx) #10

jak zwykle zapomnialem o najwazniejszym moje lacze to LAN i nie jestem za zadnym firewall-em. Moze to cos z proxy? ale ja sie na tym nie znam :frowning:

(Aju) #11

ja gram spoko tez jestem na lanie ale proxy jest OFF