Problem wtyczką SEO by Yoast

Cześć,

Zrobiłem sobie stronę na WordPressie. Zainstalowałem wtyczkę SEO by Yoast. Strona to portfolio zdjęć. Mam 3 zakładki gdzie jest text: Kontakt (tel, e-mail), O mnie Czyli więcej tekstu jest o mnie, i Oferta napisałem czym się zajmuje i chciałbym aby to było wyszukiwane przez google.

Niestety, ale mam problem z ta wtyczką… Jakie hasła nie wpiszę to i tak cały czas jest źle (czerwony znacznik). Przerabiałem już kilka poradników tutoriali i dalej nie mogę sobie poradzić…

Nie wiem… może wtyczka jest źle skonfigurowana (choć robiłem zgodnie z poradnikiem) albo żle wpisuje hasła kluczowe…

Może ktoś mi pomóc? Chciałbym wreszcie wystartować ze stroną na poważnie :confused:

Radzę Ci sprawdzić kompatybilność z wersjami WP, ewentualnie poszukać innej.

Niestety część wtyczek do WP po ustawieniu WP_DEBUG na true wali błędami i ostrzeżeniami niemiłosiernie. Jeśli znasz trochę PHP to możesz ustawić WP_DEBUG na true, sprawdzić gdzie się wywala i poprawić.

No ja niestety, nie znam się na webmastetingu… Z sporym trudem edytowałem kod szablonu… Jakbyś napisał co i jak to może by mi się udało

Witam

k-9 Podaj dokładną nazwę i wersję tej wtyczki oraz wersję WP.

Pozdrawiam

Dzięki za zainteresowanie się tematem.

Wersja WP 3.6.1 (widzę, że pojawiła się wersja 3.7 ale na razie nie aktualizuje)

Wersja SEO: 1.4.18

Może coś blokuje SEO…

Zainstalowane mam takie wtyczki:

Akismet - Wersja 2.5.9

All in one Favicon - Wersja 4.3

All In One Schema.org Rich Snippets - Wersja 1.1.4

All In One WP Security - Wersja v2.8.1

Formularze - Wersja 3.5.3

DB Cache Reloaded - Wersja 2.1

Dean’s FCKEditor For Wordpress - Wersja 2.2

Disable Comments - Wersja 1.0.1

Google Analytics Dashboard for WP - Wersja 4.2.1

Google XML Sitemaps - Wersja 3.3

Hello Dolly - Wersja 1.6

Hyper Cache - Wersja 2.9.1.4

PC Hide Pages - Wersja 1.4

WP Google Fonts - Wersja v3.1.1

=========

Przy stronie którą chce wypozycjonować pojawiają mi się takie wytyczne (SEO by Yoast)

Tekst zawiera 149 słów, co oznacza mniej niż rekomendowane minimum 300 słów. Dodaj trochę więcej przydatnej treści.

Słowo kluczowe / fraza zdjęcia reklamowe lublin nie występuje w tytule strony.

Nie użyłeś w swojej kopii słowa kluczowego/frazy kluczowej w żadnym pod-nagłówku (takim jak H2).

Meta opis został wpisany, ale nie zawiera docelowego słowa kluczowego / frazy.

Ta strona nie posiada obrazków, dobrze by było to zmienić.

Słowo kluczowe nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu, upewnij się że temat o którym piszesz jest jasny od razu.

Częstotliwość pojawiania się słowa kluczowego wynosi 0%, a więc jest trochę zbyt mała, a słowo kluczowe pojawia się w tekście 0 razy.

Długość meta opisu wynosi mniej niż 120 znaków, ale wciąż dostępnych jest 156 znaków. Dostępna przestrzeń jest krótsza niż 155 znaków, ponieważ Google dołączy datę publikacji w swoim podglądzie.

Strona zawiera 22 znaków, co stanowi mniej niż rekomendowane minimum 40 znaków. Użyj pozostałej przestrzeni aby dodać wariacje słów kluczowych lub dodaj jakiś tekst zachęcający użytkownika do działania.

Słowo kluczowe / fraza nie pojawia się w adresie URL strony. Jeśli zdecydujesz się aby zmienić ten adres, upewnij się, że poprzedni adres URL ma ustawione przekierowanie 301 na nowy adres.

Ta strona nie zawiera żadnych linków wewnętrznych, dodanie kliku byłoby wskazane.

You’ve never used this focus keyword before, very good.