Problem-wykasowałam administratora-pomocy

Witam!

Proszę o pomoc, skasowałam administratora (i nie piszcie mi, że się nie da bo się da) chodzi o to jak go teraz przywrócić, ponieważ nie mogę nawet wykonać formatowania gdyż potrzebuję zgody administratora i nic wgrać, więc bardzo bardzo proszę o pomoc…

Konta administratora nie da się usunąć :lol:

Tutaj masz pomoc w odzyskaniu =D> vista i 7

http://www.howtogeek.com/howto/windows- … ows-vista/

Enable Built-in Administrator Account

First you’ll need to open a command prompt in administrator mode by right-clicking and choosing “Run as administrator” (or use the Ctrl+Shift+Enter shortcut from the search

więcej w linku powyżej.

Problem z angielskim ? napisz opisze po Polsku.

nalajcie ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

O dziękuję :smiley:

ale prosiłabym po Polsku i łopatologicznie :slight_smile:

Co prawda weszłam w wiersz polecenia ale wyświetla mi się tu co innego niż na tej stronie mianowicie:

Microsoft W… (wersja…)

Copyright…Wszystkie prawa zastrz.

c:/unsers/ olivier >

a jak naciskam lewym guzikiem myszy i Uruchom jako admin to wyskakuje okno zezwól i niestety nie mogę zezwolić bo nie mam administratora :expressionless:

Kliknij ikonkę windows -w okienku wpisz command , pokaże się u góry nazwa i obrazek wiersza poleceń command prompt - czarn** y - kliknij go prawym przyciskiem.**

wybierz -run as administrator.

Wyskoczy czarne okno wiersza poleceń , w nim wpisz net user administrator /active:yes

Następnie powinno pojawić się to the command completed successfully

wyloguj i na ekranie laptopa powinna się pojawić ikona administratora. Pamiętaj ten administrator account nie posiada hasła ,wiec nie kombinuj z nim .

Powodzenia i daj znać jak poszło. :slight_smile:

nie mam takiego pliku command ?

“żadne elementy nie pasują do wyszukiwania”

wpisz cmd w okienku jak sie pojawi w spisie kliknij prawym na niego i wybierz run as admninistrator

jesli sie nie powiedzie wystartuj laptopa z safe mode - system awaryjny .

Napisz jaki to laptop a napisze jak włączyć system awaryjny.

nie mogę uruchomić jako administrator bo nie mam zezwolenia jak się pojawia ten komunikat by zezwolić mam pod spodem tak lub nie tylko problem w tym, że mi się wyświetla tylko nie ;/

Dodane 15.01.2013 (Wt) 21:48

acer aspire 7736zg to wystarczy?

ja uruchamiałam naciskając F8 i próbowałam przywrócić system do daty gdy było dobrze, ale niestety również chce zgode admina :expressionless:

masakra jakaś

wystartuj w awaryjnym i powtórz cala procedurę własnie w tym awaryjnym.

Kliknij ikonkę windows -w okienku wpisz command , pokaże się u góry nazwa i obrazek wiersza poleceń command prompt -czarny- kliknij go prawym przyciskiem.

wybierz -run as administrator.

Wyskoczy czarne okno wiersza poleceń , w nim wpisz net user administrator /active:yes

Następnie powinno pojawić się to the command completed successfully

wyloguj i na ekranie laptopa powinna się pojawić ikona administratora. Pamiętaj ten administrator account nie posiada hasła ,wiec nie kombinuj z nim .

Powodzenia i daj znać jak poszło.

ok już próbuje - niestety w trybie awaryjnym również żąda zgody amina.

ok może inaczej gdzie w Warszawie mogę się udać do dobrego fachowca który mi wgra nowego windowsa a nie zedrze niewiadomo ile kasy…? Bo tak naprawdę to już dwóch Panów miodmówiło twierdząc, że się nie da i to jest wiele dni roboty ;/

Naciągają na kasę tylko

czy masz user account ?

Dodane 15.01.2013 (Wt) 22:39

Tutaj masz film z tym co pisałem wcześniej .

nie

Dodane 15.01.2013 (Wt) 22:48

to jak mi wyskakuje to czarn okno, najpierw mam dwa wiersze z danymi i w trzecim wierszu powinno być

C:/Windows/net user administrator /active:yes

i to na niebieskoja wklejam

ale ja mam

C:/User/Olivier/ i jak wkleiłam to co powyżej tomam komunikat wystąpił błąd 5

Tak chciałam spróbować

C:/Windows/net user administrator /active:yes tak własnie zapisz w tym okienku klawiatura tylko -

Wiersz poleceń uruchomiony z uprawnieniami administratora (ppm na ikonce wiersza polecenie i Run as Administrator)?

ale nie mogę skasować

C:/Unser/Olivier =a jak dalej dopisuje to wyskakuje błąd

Cześć

Uruchom wiersz poleceń z uprawnieniami administratora (ppm na ikonce wiersza poleceń i Uruchom jako Administrator) a bład powinien zniknąć.

Po drugie

tego się nie kasuje, to jest aktualna ścieżka do katalogu w którym sie znajdujesz :wink:

rgabrysiak - zanim się wypowiada warto przeczytć chociaż kilka postów :wink:

Mea culpa nie zauważyłem wszystkiego :wink:

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły :frowning: