Problem wymagane uwierzytelnienie

Cześc, ostatnio pewna strona nie chce mi się załadować właśnie temu że wyskakuje mi błąd Driver Error, wygląda to tak >

Wygląda na to, że błąd występuje po stronie serwera. Nie jest to problem z twoim systemem.

Zgłoś problem dla administratora tamtej strony, na której jest taki problem.

Ten problem występował tylko u mnie, teraz pojawiło się coś takiego i nie wiem o co chodzi, nie znam żadnych haseł itd. http://scr.hu/13un/aagtk

PS Nie mam jak skontaktować się z administratorem tamtej strony, ponieważ nie mogę, na nią wejść i znaleść E-Maila :frowning:

Mesye Sitwon , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Dziękuje moderatorze :slight_smile: Na forum jestem zarejestrowany od 2 dni i jeszcze nie poznałem wszystkich reguł, zasad itd. Zmieniłem tytuł i dalej szukam odpowiedzi na to pytanie, wygląda to tak http://scr.hu/13un/aagtk. Co z tym zrobić ?

Zostałeś kolego zbanowany.Wyszukaj się na liście i poproś Admina o złagodzenie kary.

Oczywiście chodzi o forum MPC.

Nie zostałem zbanowany na 99% dlatego że nie miałbym być za co zbanowany. Na jakiej liście mam się wyszukać skoro nie mogę wejść na MPC ?

W sprawach związanych z działaniem tamtej strony powinieneś skontaktować się z administratorem tamtej strony. Koniec. Kropka.

Co w tym linku MPC jest innego bo nie widzę ? :smiley: Dzisiaj napisałem do administratora na facebooku i powiedział że się tym zajmie, nie wiem dlaczego ktoś miałby mnie zbanować lub zrobić mi na złośc :frowning:

Jest bez numeru serwera do którego się odnosi twój link.Nie napisałeś czy się otwiera.

@up Nie rozumiem Cię trochę, mógłbyś jaśniej ?

Dodane 18.06.2013 (Wt) 21:03

@odświeżam

Dodane 21.06.2013 (Pt) 13:29

Refresh