Problem Xbox 360 - Głośna Praca oraz Szary Obraz

Witam , 

Otóż nie dawno na strychu znalazłem swoją starą zabaweczkę mowa tu o Xbox 360 Fat Arcade.

Chciałem go uruchomić i zobaczyć stary interface.

Po podłączeniu orginalnym zasilaczem oraz orginalnym kablem AV.

Po naciśnięciu przycisku Rozruchu słychać rozpoczynającą się pracę Wentylatora.

Po ukazaniu się obrazu na wyświetlaczu obrazu doznałem szoku , obraz wyświetlany był w Czarno Białych Kolorach.

Po 2 Minutach Praca wentylatora poszła do Maksymalnego Poboru prądu (Według Miernika 12V) i uruchomiła się jakby praca Suszarki do Włosów. Po okołu 4 Minutach Na telewizorze wyświetla się taka notatka : Xbox Zostanie z powodu nie dostatecznej wentylacji.

Na Przycisku Wyświetlają się 4 czerwone kreski a nie 3 (Podejrzewałem też RROD’A).Znika obraz i konsola wyłącza się.

 

Liczę na Szybką Odpowiedź.

Pozdrawiam Max

Najpierw polecałbym go otworzyć i zobaczyć, może jest zakurzony w środku. Od razu polecałbym profilaktycznie zmienić paste termo. Jak nie pomoże to reballing.

Cześć ,

Spróbuję to Zrobić.

Mam pytanie czy pastę termo przewodzącą wymienić z tych XX pod Spodem ?

@Add   

Coś Chyba zepsułem … Zakręciłem Xboxa włączyłem zaczął mi warczeć i wyświetliły się 2 Czerwone i 2 Zielone Diody

Tak ja na dołączonym obrazku. Nie mam jak zrobić zdjęcia

 

 

5rlod.jpg

Cześć, pastę zmieniasz tam gdzie była, czyli spod radiatora. Źle musiałeś coś zrobić. Rozkręć go i na części pierwsze. Nałóż ziarno pasty na środku procesora. Dobrze jest też wygładzić powierzchnię radiatora papierem ściernym. Trochę z tym zabawy, ale klocek powinien powrócić do życia. Nie możesz się śpieszyć. Powoli spokojnie. Pamiętaj o tym, żeby dobrze dokręcić radiator do procka, inaczej znów będziesz miał diody. Taki zestaw oznacza, że konsola nie ma chłodzenia. W starych wersjach to częsty obrazek. To zadanie wymaga cierpliwości jeśli robisz coś takiego pierwszy raz. Możesz też sprawdzić czy dobrze to złożyłeś. Jak posmarujesz pastę i przykręcisz radiator, to możesz podpiąć resztę podzespołów i spróbować go odpalić. Jeśli nie będzie warczał to znak, że wszystko jest ok. Najważniejsze to spokój i opanowanie. Możesz też zobaczyć na YT jak to zrobić. 

Dziękuję za Odpowiedź.

Spróbuję ponowić tę próbę.

Pewnie coś źle skręciłem

Nie długo dam znać co się Dzieje z Moim “Klockiem” :smiley:

Udało się jeden problem zniknął , xbox pracuje teraz bardzo cicho.

Lecz problem z obrazem dalej występuje.

Co Robić ?

 

 

 

Proszę o Zamknięcie.

Okazało się ze Kabel był uszkodzony. Proszę o Zamknięcie.