Problem XP i Vista

Witam

Mam pewnien problem, posiadam laptopa Toshiba A100-763 i był tam oryginalnie wgrany windows Vista. Jako, że komputer chodził wolno i niektóre programy nie chodziły postanowiłem zainstalować drugi system (na dysku D:) windowsa XP SP2. Instalacja cała przebiegła bez problemu, ale już zakończeniu jej nie udało mi się wejść na Viste. Poprostu nie wykrywa mi tego systemu… przy uruchamianiu komputera, a do wyboru domyślnego systemu jest tylko XP. Kolejny problem to sterowniki na XP do tego laptopa. Ale to już mniejsza z tym, najbardziej mi zależy teraz aby odpalić tą Viste. Proszę was o pomoc!

Cześć. Zainstaluj pod XP VistaBootPro. Przywrócisz w ten sposób bootloadera Visty i będziesz miał możliwość wybrania systemu operacyjnego do uruchomienia. Tu są sterowniki do karty dźwiękowej.

pablozks ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  1. potrzebujesz boot loadera np vista boot pro

  2. sterowniki to na stronie Toshiby - sam ma laptop tej firmy i nie miałem problemu ze znalezieniem tam sterowników