Problem z 22wcb21o.exe

Witam!

Potrzebuję Waszej pomocy. Załapałem wirusa, który na dysku c:\ i d:\ tworzy pliki 22wcb210.exe oraz autorun.inf. Wirus przenosi się przez pendrive’a. Zauważyłem, że w nie mogę wyświetlać plików ukrytych przeglądając dyski w IE. W TC są widoczne. Gdy usunę w/w pliki, po restarcie tworzą się na nowo. Ponadto ten wirus jest związany z plikiem C:\documents and settings\nazwa_użytkownika\ustawienia lokalne\temp\22umgpcg.dll, który też tworzy się po każdym restarcie i AVG wykrywa mi go, gdy próbuję wejść na dysk c:\ lub d:. W domu mam dwa kompy w sieci i zauważyłem, że po restarcie obu kompów na tym drugim mam neta tylko przez ok. 10 minut, a potem sie traci. Nie wiem dokładnie, ale ten problem też może być spowodowany przez tego wirusa. Proszę o pomoc, niżej zamieszczam loga z ComboFixa:

http://wklej.org/id/9a625f385d

Wklej do notatnika :

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe)

post-55327-13856533904033_thumb.gif

Po tym podaj wygenerowany log z combofix.

Sformatuj Pendrive