Problem z 3D w grach

Witam. Mam problem z 3D. Instalowałem nowe sterowniki, resetowałem ustawienia Biosu itp. a nawet instalowałem nowy system, ale nic nie pomogło :confused: Wszystko w grach wygląda tak:

http://i39.tinypic.com/21o8xag.jpg

Ale ten problem mam nie tylko w grach. Mam też coś np. w Biosie, mam tam takie kreski na ekranie, jak włączę kompa to też je mam np. wokół kursora, zobaczcie jak to wygląda w Biosie:

http://i41.tinypic.com/x0qlx2.jpg

Jak coś to mam Asus AMD Athlon 4000+, zrobiło mi się to najpierw jak grałem w grę, przestało, później znowu się tak zrobiło i jest…

uszkodzona grafika. Napisz specyfikacje komputera

specyfikacja komputera, nie ma tu żadnego znaczenia, są to takzwane “artefakty” , co oznacza że karta graficzna jest do wymiany / naprawy

może byc i tak :smiley: ale wątpie w to bo ma procek athlon 4000+ :shock:

jednakże z tego co widze tego typu zestawienie robi się z slotami pci-e , tak więc może procek tylko stary xD

o możliwej modernizacji może świadczyć windows 7

Juz się nie licytujmy :wink: Poczekajmy aż autor napisze specyfikację i odpowie czy jest mu potrzebna nowa grafika :smiley:

Dobra, kupie chyba nową kartę, narazie może taką samą tylko nową, później zmienie na lepszą, bo ta ma już ok. 5 lat :stuck_out_tongue:

A słyszał ktoś z Was o zimnych lutach i ich naprawie?

Jest możliwość naprawy jeśli karta i tak ma iść do śmieci, ale udaje się tylko nielicznym.

Mianowicie niektórym udało się naprawić kartę wsadzając ją samą(bez dodatków) do piekarnika w temperaturze około 200-250 stopni na jakieś 5 minut.

Zawsze można spróbować, sam nigdy nie stosowałem tego ale jakaś szansa zawsze jest.

Ale akurat w Tym przypadku uszkodzona jest pamięć karty,wsadzanie do piekarnika nic nie da…

Proszę…

Pieczenie Karty

Kolego podaj temperaturę karty podczas gry i spoczynku.

Ja wolę się upewnić.

Si, pieczenie w tym wypadku nic nie da, jedyne co można poradzić to wymiana grafiki na nowy egzemplarz (autor musi podać jeszcze markę, moc, model zasilacza, obecny model karty graficznej oraz fundusze)