Problem z .3gp

Mam link do teledysku w formacie 3gp : http://www.djevo.neostrada.pl/GALAKTYKA … eeting.3gp

ale jak go klikam to pojawia mi sie strona z jakimis liczbami i literami.

Podobno jest to wersja na komórke, a co zrobic zebym mógł miec to na komórce? I jak to w ogóle ściągnąć???

tabi

W telefonie w usługach internetowych wpisujesz ten link i pobierasz bezpośrednio ten teledysk do telefonu, Potem otwierasz i oglądasz.

dawidcool13 : Twoja przeglądarka otwiera ten plik dlatego tak ci się pokazuje :wink: Poprostu wklej ten link do swojego pobieracza i po sprawie :stuck_out_tongue: oczywiście jeszcze potrzebny jest Ci program do odtwarzania 3gp, ale to mozna dostac na google :stuck_out_tongue:

Po prostu prawy przycisk myszy i „zapisz element docelowy jako”. A tak ogólnie jakość tego teledysku jest marna.

ENTON : pewnie dlatego że to 3gp ? …

Ja mam Telefon z kamerą która nagrywa/odtwarza Format 3GP i jakość jest DOBRA, a nawet Wspaniała jak na telefon. Tylko Minus to to, że na PC wygląda to trochę gorzej, w dodatku w powiększeniu. dawidcool13 radze Ci ten teledysk w Formacie 3GP przekonwertowac na AVI :!: A jakość będzię SUPER na komputrze. :slight_smile:

  1. PPM na link i “Zapisz element docelowy jako…”

  2. Ściągnij 3Gsauron

  3. Odpal plik tym programikiem

:slight_smile:

mam ten plik w innym formacie z inna grafika, i podoba mi sie bardzo ta techniawa z tego teledysku wiec se chce dac na telefon to.(chyba kazdy wie co i gdzie jest klub Galaktyka)

I mam pytanie mam nokia 3100, dzwonki polifoniczne, wiec bede mogl odtworzyc ten teledysk na mojej kom?