Problem z 5 misją w grze Splinter Cell Pandora Tomorrow

Mam w 100% oryginalną wersję z kolekcji klasyki kupioną w Carefour. Gra instaluje się bez problemu. Bez problemu idzie misja pierwsza(przejście przez wioskę),druga(wejście do ambasady), trzecia(o Shetlandzie). Pozniej mam czwarta, ktorą zaczynamy w metrze. W tej misji jest bomba ( na końcu ). Po zakonczeniu tej misji trzeba przejść przez dzrzwi. Ładuje się następna misja, a gdy dochodzi do końca gra się wyłącza. Oprócz tego nie mogę włączyć okularów termowizyjnych. Czy może to być spowodowane grafiką, czy czym innym. Bez okularów daję sobie radę (nie przejdę jednak ostatniej misji), ale bez dojścia do następnej misji będzie ciężko. Proszę o pomoc.

Podaj specyfikację sprzętu, zainstaluj najnowsze sterowniki oraz DX’a.

herdziojr , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Temat jest rozległy i trudno do sprecyzowania. Błędów ortografiznych nie ma. Powiedz mi co jest źle to poprawię.

Na oficjalnym forum Splinter Cell dużo było takich problemów. Prawdopodobnie Twoja karta graficzna nie wspiera wersji shaderów, których ta gra używa. Podaj model karty graficznej.

niestety mam zintegrowana, a numeru nie pamietam. wiec to prawdopodobnie dlatego

Na forum Splinter Cell opsywane byly takie problemy, zprawdz tam!

herdziojr , sugeruję zapoznać się z linkami które Ci podałem i zmienić temat.