Problem z 64-bitową wersją firefox a skrypty ostrzeżeń

(hatezit) #1

Witam,

Mam pytanie, dlaczego jak wchodzę na stronę telemagazynu, to pojawia mi się komunikat, że skrypt nie odpowiada i mam do wyboru, przerwij skrypt, debbuguj i zatrzymaj oraz zawiesza mi się firefox, że proces sięga 500mb. Na laptopie gdzie też jest firefox, ale 32-bitowa wersja nie mam takich objawów.  Na laptopie jak i na PC, gdzie jest wyżej opisany problem jest na systemie Windows 7 64 bit. Jest ta sama ilość dodatków, jedynie jaka jest różnica, to że na tym PC jest Kaspersky a na laptopie AVG free antyvirus. Laptop ma słabsze parametry bo 4 GB RAM i Intel core 2 Duo, a na PC jest 8 GB RAM i procesor AMD 3,4 Ghz.

Problem mam tylko na tej stronie. Sprawdzałem na Chrome i nie ma problemu.

(Longhorn2009) #2

Sprawdź aktualność Flasha, najczęściej on odpowiada za takie zwiechy. Podobnie sprawdź czy masz najnowszą wersje samej przeglądarki.

(hatezit) #3

Firefox mam aktualny, choć wolno mi się aktualizował. Tydzień temu sprawdzałem wtyczki flash i były aktualne. Jedynie w dodatkach mam na czerwono dodatki kaspersky, których nawet nie mogę usunąć, mimo, że pisze usuń wtyczkę.

(Longhorn2009) #4

Możesz dla pewności puścić skan AdwCleaner’em.

(hatezit) #5

Sprawdzę jutro, z początku myślałem, że CCleaner pomoże a wyczyścił ponad 750 MB. Ale nie pomogło. Wątpię aby adwcleaner pomógł, bo sprawa dotyczy problemu jednej strony a nie w przeglądaniu stron.

AAA zapomniałem, jak zaktualizowałem, to nie pojawił się problem skryptu, ale strona ciężko chodziła. Raz przestała się ładować i wszystko jest ok, a jak zjadę niżej dać komentarz, to znowu się odświeża i jeszcze po obu bokach reklamy.