Problem z 64-bitową wersją firefox a skrypty ostrzeżeń

Witam,

Mam pytanie, dlaczego jak wchodzę na stronę telemagazynu, to pojawia mi się komunikat, że skrypt nie odpowiada i mam do wyboru, przerwij skrypt, debbuguj i zatrzymaj oraz zawiesza mi się firefox, że proces sięga 500mb. Na laptopie gdzie też jest firefox, ale 32-bitowa wersja nie mam takich objawów.  Na laptopie jak i na PC, gdzie jest wyżej opisany problem jest na systemie Windows 7 64 bit. Jest ta sama ilość dodatków, jedynie jaka jest różnica, to że na tym PC jest Kaspersky a na laptopie AVG free antyvirus. Laptop ma słabsze parametry bo 4 GB RAM i Intel core 2 Duo, a na PC jest 8 GB RAM i procesor AMD 3,4 Ghz.

Problem mam tylko na tej stronie. Sprawdzałem na Chrome i nie ma problemu.

Sprawdź aktualność Flasha, najczęściej on odpowiada za takie zwiechy. Podobnie sprawdź czy masz najnowszą wersje samej przeglądarki.

Firefox mam aktualny, choć wolno mi się aktualizował. Tydzień temu sprawdzałem wtyczki flash i były aktualne. Jedynie w dodatkach mam na czerwono dodatki kaspersky, których nawet nie mogę usunąć, mimo, że pisze usuń wtyczkę.

Możesz dla pewności puścić skan AdwCleaner’em.

Sprawdzę jutro, z początku myślałem, że CCleaner pomoże a wyczyścił ponad 750 MB. Ale nie pomogło. Wątpię aby adwcleaner pomógł, bo sprawa dotyczy problemu jednej strony a nie w przeglądaniu stron.

AAA zapomniałem, jak zaktualizowałem, to nie pojawił się problem skryptu, ale strona ciężko chodziła. Raz przestała się ładować i wszystko jest ok, a jak zjadę niżej dać komentarz, to znowu się odświeża i jeszcze po obu bokach reklamy.