Problem z a2zlyrics

Witam, proszę o pomoc, ponieważ od ostatniego czasu zaobserwowałem zmianę w pracy mojego komputera, mianowicie opóźniona praca przeglądarek, wysokie zużycie ramu, oraz nie wiem czy to wynika z tego ale także dłuższy autostart, dokonywałem różnych skanów antywirusami i nic nie wykryto, ale w panelu dodaj usuń programy odnalazłem program a2zlyrics-1 którego nie da się odinstalować, poszukałem w internecie o nim trochę i jestem przerażony ponieważ jestem laikiem w świecie komputerów i nie wiem co mam robić, proszę o pomoc.

Link do OTL

OTL http://wklej.to/ZuLxS

EXTRAS http://wklej.to/Jx6og

Pozdrawiam.

Na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

A co do problemu wstaw logi OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

i poczekaj, aż ktoś je przeanalizuje.

Odinstaluj a2zLyrics-1,AVG Nation toolbar,DealPly (remove only),Delta toolbar,Delta Chrome Toolbar.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Udało mi się odinstalować wszystkie poza a2zlyrics, które po naciśnieciu usuń nie wywołuje żadnej reakcji.

Wykonaj resztę.

Oto OTL: http://wklej.to/bC5If ten drugi EXTRAS nie powstał. Po automatycznym uruchomieniu ponownym komputera po zeskanowaniu zasugerowanym przez Pana programem, nie odnalazłem w panelu sterowania a2zlyrics więc chyba został usunięty? Prosze o dalsze wskazówki.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Po wykonaniu pańskiego polecenia, komputer uruchomił się ponownię po czym pojawił się dokument tekstowy http://wklej.to/7pdQK . Czy zostało jeszcze coś do zrobienia, jeśli tak proszę o dalszą pomoc :slight_smile:

Dziękuje za pomoc w usunięciu tego szkodnika, ale mam jeszcze pytanie ostatnio zaobserwowałem znaczną zmianę w długości autostartu i zużyciu ramu, parę dni temu komputer włączał się w przeciągu 30 sekund a dziś jest to koło 2 minut, skoczyło również zużycie ramu z 20% do 60% przy włączonej tylko operze. Posiadam 4gb ramu. Możliwe że mam jakiegoś wirusa którego mój eset nie potrafi odnaleźć i on odziałuje na mój ram i autostart? Pozdrawiam :slight_smile:

To mój autostart http://wklej.to/vPNxE

Chyba masz problem z dyskiem. Błędy odczytane z podglądu zdarzeń:

Komputer > kliknij prawym na dysk C > Właściwości > Narzędzia > Sprawdzanie błędów > Sprawdź

Zaznacz Automatycznie napraw błędy systemu plików i kliknij Rozpocznij

Nie zaznaczaj drugiej opcji.

Odinstaluj Panda Cloud Cleaner i Malwarebytes.

Całkowicie usuń zbędny wpis:

Zrobiłem tak jak Pan napisał, sprawdziłem dysk i podczas sprawdzania w wynikach nie było nic o uszkodzeniu, nie wiem co robić, gdzie szukać przyczyny, laptop jest na gwarancji, może macie Państwo jeszcze jakieś wskazówki, uwagi?

Dodane 13.11.2013 (Śr) 22:22

Zrobiłem skanowanie programem HD TUNE, po czym pojawił się jeden czerwony kwadrat a reszta zielone, jeden uszkodzony kwadrat wpływa aż tak mocno na prace mojego komputera? Czy przyjmą mi to na gwarancję?

Załóż temat tutaj:

hardware-sterowniki-f19.html

Do posta dołącz obrazki z wszystkich zakładek Hd Tune. Save screenshot HDTune_SaveScreen.gif

Obrazki wyślij na http://wstaw.org/ i wklej linki.