Problem z "About:blank" i proszę o pomoc

Moim problemem jest strona startowa “About:blank”, która uruchamia się podczas odpalania IE. Oprócz tego “wyskakuje” reklama Clona DVD która chce go zainstalować na komputerze. W między czasie uruchamia się program … (dałem ciała bo nie spisałem nazwy) który przypomina program narzędziowy i chce się zainstalować na komputerze. Pomimo prześledzenia wątków dostępnych na forum oraz przeskanowania komputera programami FxIstbar, spybotsd14, cwshredder oraz atyvirusem eTrust 2005 problem nie ustępuje.

Bardzo proszę o sprawdzenie logów i udzielenie pomocy w naprawie. Z góry dziękuję

oraz

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pod nazwą FIX.REG

Wyłączasz przywracanie systemu:

Włączasz tryb awaryjny:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\winjgf32.dll

C:\Documents and Settings\BravoR\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\0ecca2d4.exe

C:\WINDOWS\system32\0ecca2d4.exe

Klikasz X i restart kompa (restart dopiero po usunięciu ostatniego pliku) :slight_smile:

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

BravoR

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Daruj sobie

Nie dawno na ten temat była dyskusja w dziale O Forum , proponuje tam zerknąć

Bieniol bardzo dziękuję za pomoc. Wszystko wróciło do normy. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

Wrócić do normy to mogło wrócić ale jakiś mały syf mógł pozostać :roll:

Więc najlepiej daj nowe logi do kontroli (na wszelki wypadek). :?

kuz5 przepraszam, ale korzystam pierwszy raz z forum i pewne określenia i zachowania są mi obce. Wcześniej zapoznałem się z zasadami oraz poprawnym formułowaniem tematów postów

Złączono Posta : 17.05.2006 (Sro) 22:03

ok za momencik wstawię

Złączono Posta : 17.05.2006 (Sro) 22:05

oto one

oraz

Z HijackThis jest ok. Natomiast na silencie nie znam się zabardzo ale jak na moje oko to tez ok :slight_smile:

Na wszelki wypadek możesz pobrać program Ewido zrobić update i przeskanować nim. To bardzo dobre narzędzie :wink:

Możesz zajrzeć: XP - Optymalizacja, odchudzanie.

adam9870 na pewno skorzystam z Twojej rady i jeszcze raz DZIĘKUJĘ

Silent też czysty :slight_smile:

Bieniol BARDZO DZIĘKUJĘ za pomoc